Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mi a véleményetek a leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a leszbikus és meleg házasságról?

Figyelt kérdés
Örülnék, ha már Magyarországon is elfogadott lenne.
2010. dec. 1. 16:59
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
sajnos én nem vagyok olyan modern felfogású mint a hozzászólók nagy többsége szóval én ellenzem ezt az egészet és megvetem a homokosokat... még szerencse hogy itthon keveset látni belőlük az utcán...lehet kövezni,lepontozni, satöbbi 23/f
2010. dec. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Szerintem mindenkinek joga van hozzá, hogy elmondja a saját véleményét. Tehát, még ha nem is értek egyet azzal amit írtál, megkövezni senkinek nincs joga. Neked ez a véleményed, másoknak pedig más. Azért remélem, hogy egyszer majd elfogadsz minket. :)
2010. dec. 1. 18:05
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

Én is maradi vagyok ezen a téren,és én is ellenzem..Nekem egyszerűen nem fér bele az ideális családképbe...

Én úgy érzem,hogy nagyon sokan csak divatból teszik amit tesznek...JA! és én nagyon örülök,hogy nem elfogadott Magyarországon...

2010. dec. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Abban igazad van, hogy sokaknak divat. Viszont az észrevehető.
2010. dec. 1. 18:07
 25/28 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan ember mindenki szexualitástól, vallástól, nemtől, származástól függetlenül, és amíg nem tesz semmi olyat, ami mások fizikai biztonságát veszélyezteti, addig mkinek ugyanolyanok jogok kellenének, hogy járjanak... ha már adót fizetnek, akkor házasodni is lehessen.
2010. dec. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
46%

Nekem a házasság azt jelenti, hogy egy férfi és egy nő egy életre elkötelezi magát egymásnak, szóval én definíció szerint lehetetlennek tartom mindkettőt.


Mindazonáltal egy mindenkinek szóló figyelmeztetés (tehát nem csak a melegeknek és leszbikusoknak):


"Mindenre kérlek, azt sose feledd,

Szerelmed amilyen mulattató

Kettesben, olly izetlen harmadiknak."


Tehát a pároknak nem szabad túl kihívóan viselkedniük a többi ember között. Hogy hol kell meghúzni a határt a "sziapuszi" és a mindenki szeme láttára közösülés között, azt meg kinek-kinek a saját erkölcseire bízom.

2010. dec. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

csatlakozom az elöttem szólóhoz és az ő elötte szólóhoz is egyaránt!

a gyerektémához annyit fűznék hozzá, hogy még nem láttam meleg párt gyerekkel, de heterót degenerált gyerekkel már elég sokat, meg katasztrófális családi helyzeteket, amilyet gyereknek meg sem szabadott volna mutatni nem, hogy benne élni, minden féle eszement vállalhat gyereket csak mert heteró, aki meg meleg ezzel együtt egészséges értékrendje és élete van és boldogsában békességben feltudna nevelni egy gyereket annak meg tiltják??

2010. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

én is nagyon örülnék neki de én érintett is vagyok

a papír meg nem csak lelkileg fontos hanem jogi ügyekben is

meg akkor visszakérdeznék a hetero pároknak miért fontos a papír? :)

2011. ápr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!