Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ez ciki volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez ciki volt a vőlegény részéről?

Figyelt kérdés
Párom egy haverja középiskolás kora óta mindig azt mondogatja, hogy ő a legénybúcsújára táncosnőt akar. Hamarosan meg fog házasodni, hétvégén volt a legénybúcsú. A barátai meglepetésként foglaltak asztalt egy sztriptízbárban. Amikor a srác megtudta, hogy hova mennek, beijedt és közölte, hogy ne menjenek be, mert a menyasszonya mit fog szólni hozzá. Így ez a programpont elmaradt.
2010. dec. 7. 20:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki miért lenne az?
2010. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
37%
Nem volt ciki,de késöbb nagyon bánni fogja.:)
2010. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 szüszü ***** válasza:
21%
Már most látszik ki viseli a nadrágot a családban:)
2010. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
3%
aranyszive fél az asszonytól:)
2010. dec. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
26%
ciki nem ciki a haverok élete végéig cikizni fogják, hogy nyúlbéla meg házimamusz:)
2010. dec. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig azt mondtam, h a 18. születésnapomra chippendale fiúkat kérek :D Aztán mire lejutottam odáig, agyilag is felnőttem, és rájöttem, h felesleges, megvagyok nélkülük is :)

Szóval nem, nem volt gáz, csak kicsit nagyobb volt a szája a kelleténél :)

2010. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
2%
mamusz...
2010. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
78%
Ez a normális viselkedés egy vőlegény részéről! Ha szereti a menyasszonyát,akkor nem kíváncsi sztriptíz táncosnőkre!
2010. dec. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
71%

Egy tisztességes ember, valódi férfi, aki tekintettel van a párja érzéseire. Akit más is köt a feleségéhez, nem csak b-aszás.

Éretlen suttyók, akik egy házasságot a kezdeténél tönkre szeretnének tenni. Bu-nkóság volt már eleve asztalt foglalni a megkérdezése nélkül.

A nadrágot meg ki hordja? Akinek ez a kérdése, lehet, hogy minden képzelt vagyona abban a gatyában van, de masszív lelkiszegény.

2010. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
23%
Miert ne lehetne kivancsi mas csinos nokre? Csak nezni persze. Ez olyan hulyeseg, mikor az asszonyka cseszegeti a ferjet, hogy "miiieeert nezted meg azt a not"? Mert csinos, es? Attol neki lehet a felesege a legszebb no a vilagon!
2010. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!