Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek ez ciki volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez ciki volt a vőlegény részéről?

Figyelt kérdés
Párom egy haverja középiskolás kora óta mindig azt mondogatja, hogy ő a legénybúcsújára táncosnőt akar. Hamarosan meg fog házasodni, hétvégén volt a legénybúcsú. A barátai meglepetésként foglaltak asztalt egy sztriptízbárban. Amikor a srác megtudta, hogy hova mennek, beijedt és közölte, hogy ne menjenek be, mert a menyasszonya mit fog szólni hozzá. Így ez a programpont elmaradt.
2010. dec. 7. 20:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
74%

21:21 és 21:24 es!Teljesen egyet értek veletek!

Én egyáltalán nem örülnék sőt el is bizonytalanodnék ha a vőlegényemnek idegen nők riszálnák magukat!:S:S

2010. dec. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még ezt mondta, más volt a helyzet és mikor arra került volna a sor, megint más. Gondolom, tudta, hogy a menyasszonyának rosszul esne a dolog és az ember általában nem szereti megbántani azt, akit szeret. Lehet, hogy neki sem esett volna jó, ha a menyasszonya vetkőző pasikat nézeget a leánybúcsún. A barátoknak kellett volna egy picit jobban utánajárniuk, hogy még mindig ez-e a kívánsága a vőlegénynek.
2010. dec. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
22%
besz@ri!
2010. dec. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
44%

Na most majd megint jönnek az erkölcs csőszök, hogy ha szereti az asszonyt nem tesz ilyet, meg én többé nem bíznék benne. Ha meg akar csalni, úgy is meg fog, nem kell ahhoz táncoslány. Mi a baj azzal,hogy buliból elmennek a legénybúcsún táncoslányt nézegetni. Nekem ebben semmi megdöbbentő nincs.

A strandon is megnézi a csinos fürdőruhás, vagy akár monokinis lányokat. Engem ez soha nem zavart. A szépet szereti megnézni az ember. Én is megnézem!

2010. dec. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
23%

Jó nézelődést mindkettőtöknek.

Proliéknál úgy sincs kötődés.

2010. dec. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
50%
Huh, de intelligens az utolsó hozzászólás! Proli meg házasság, kötődés? Két külön dolog! Semmi köze egymáshoz. Kb. olyan mint az alma meg a szekrény összehasonlítása!:)))
2010. dec. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
28%

Én nő vagyok, és nem bántam volna, ha a vőlegényem a legénybúcsún táncosnőt néz. Hűséget fogadott, nem vakságot.

Abból, hogy nézi, semmi rossz nem származik, legfejjebb hazajön és lesz egy jó éjszakánk. :)

De velük hancúrozni nem fog.

2010. dec. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
69%
Sztem meg igenis igaza volt. Lehet, hogy olyan a menyasszonya aki ezt pont nem tűri, mert rosszul esik neki. És ha már feleségül veszi akkor biztos nagyon szereti, és nem akarta ezzel elrontani a kapcsolatukat.
2010. dec. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
58%
Egy normális ember.
2010. dec. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem sem ciki, sőt nem is papucs. Az a luzer, aki táncosnőket fizet meg. Ő tudta, hogy otthon szintén részesülhet egy sztriptizben, amiért nem kell fizetnie, sőt csak neki szól, szerelemből.
2010. dec. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!