Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Legcikibb esküvő, amin voltál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legcikibb esküvő, amin voltál, amiről hallottál?

Figyelt kérdés
Tiéd volt, vagy vendég voltál?
2010. dec. 13. 14:13
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
96%
A menyasszony úgy berúgott, hogy szétcsapta a fejét a WC csészén és mentő vitte el. Hallottam egy esküvő szervezőtől.
2010. dec. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
96%
másé, 4 gyerekes apuka nemsokkal a válás kimondása után nem sokkal elvette a legidősebb lányánál 7 évvel idősebb új asszonykát...és a válóperes ügyvéd is vendég volt az esküvőn...:D
2010. dec. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
96%
Gyerekkori barátnőm apja, a lagzi után (mikor még lézengett pár vendég a nagy sátorban), olyan részeg volt, és felhúzta magát valamin, hogy rám (ránk) borította az egyik asztalt, ami mellett ültünk, és tele volt edénnyel. (értelmiségi családokról van szó, ezért volt nagy szó.. szóval nem a Fókuszban bemutatott színvonalat hozta az esküvő, és az emberek sem) :)
2010. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Vendégként voltam, még olyan tizenegynehány éves koromban, de élénken emlékszem rá, hogy kopogott a szemünk az éhségtől. A kaja kevés volt és hideg. Minden fogás között nekilátott táncolni a rokonokból verbuvált pincér sereg. Óránként hoztak ki valamit, de abból is annyit, hogy alig mertünk szedni, hogy a többieknek is jusson. Mindezt úgy, hogy előtte egész héten ott melóztunk, és tudtuk, hogy irdatlan mennyiségű étel és süti van a nagy bérelt hűtőkocsikban. Nagyon gáz volt.
2010. dec. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
97%
Mesélték. Vőlegény "kicsit" berúgott, felmászott az asztalra és elordította magát, "mindenki menjen haza, b*szni akarok végre" Leszedték, kicsit kijózanították, minden ment tovább :)
2010. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Egy rokonunk esküvője volt (utána egy évvel már nem voltak együtt), utolsó pillanatban összeszervezett esküvő. Én nem voltam ott, de a szüleim és rokonok mesélték.

Vasárnapra rakták, aznap volt a faluban a búcsú. Előző nap az utolsó pillanatban esett be a vőlegény (katona volt). Mindenki a anyakönyvvezetőnél várta az ifjú párt, de nem szólt senki nekik, hogy templomban kezdenek. Anya és a nagynéném állították össze a menyasszonyi csokrot azokból a virágokból, amiket találtak (november volt, és jó hideg is). A menyasszony tanújánál nem voltak ott a papírok.

A kaja elég kevés volt, pia annál több.

Azt hitték egy idős nénire, hogy meghalt, pedig csak elaludt (sok piától), és senki nem mert hozzáérni.

Kb ennyire emlékszem, amit elmeséltek.

2010. dec. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
90%
A sajátom. Az anyósom tulajdonképp megának csinált lagzit, szinte csak az ő ismerősei voltak ott, és egész este nem törődött velem senki, még táncolni se kért fel senki a menyasszonytáncon kívül. 2 év múlva elváltunk ugye nem meglepő?
2010. dec. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
88%

Hát nálunk durva és röhejes volt.Az ara kapásból elhagyta a dobocsokrát,vissza uzsgyi,rohanás ,futás közbe ráléptem a ruhaaljára picit piszkos lett,lepucoltuk,a csokor dobásnál a tetőre dobta a csokrát.

Én közbe kimetem a konyhába körül nézni mit eszünk és véletlenül leborítottam 100 tojást,a mennyaszony rablás egy klocsmában ért véget:S mindenki ittasan jött vissza.A tányértörésnél uncsitesóm poharába belerepült egy visszapattanó tányérdarabka.Apám félrenyelte a tortát ott vergődött a falattal félórán át,nagypapám foga letört,az ara tetsvérét föl kellett vinni a szállodai szobájába mert segg részeg lett és lehányta a nászasszonyt.Átöltözött szegény,nekem meg öcsém kiégette a ruhám meg a böröm cigivel.PFFFF !De igy is rohadt jó volt,és soha nem röhögtünk annyit mint aznap,amúgy is picit zizzent család vagyunk.De jó kis muri volt...

2010. dec. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 Antóniaa ***** válasza:
81%

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:30


Jajj, ez gáz... Ne haragudj, csak úgy elképzeltem... Nem is tudom, mit csináltam volna a kedves mamával...

2010. dec. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
80%
Pedig hány ilyen kedves mama van,ezek miatt van ennyi válás,meg elszart házasság,kapcsolat...
2010. dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!