Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 50fővel számolva, kb. mennyibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

50fővel számolva, kb. mennyibe fog kerülni egy lagzi, ha a zenész ingyen van, ruhát nem számolunk bele? (kaja, pia) A fotós mennyit szokott elkérni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:

500-600ezer és akkor még jók vagytok :) a legolcsóbb étel-ital kombináció kb 7500, + süti, torta, díszítés, virág, smink, fodrász, terembérlet...stb

A mi fotósunk 50ért vállalta (éjjel 1ig), de van 150ért is :)

Ja, és esetleg videós, vőfély szóval a határ a csillagos ég :)

2010. dec. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi is 50 főset szeretnénk. Egy kis meghitt, romantikus esküvőt a saját kertünkben.. olyan mezítlábasat :) Sok virággal, lenge ruhában. Még nem nagyon tartunk az áraknál, de úgy gondolom nem fog minket a földhöz vágni, mert mindketten úgy vagyunk vele, hogy amennyire egyszerű lesz, pont az lesz benne a legszebb. :) (remélem) Így örülök a kérdésnek, mert engem is nagyon érdekel.

üdv.

2010. dec. 16. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hát mi megúsztuk a fotóst 35E-ből, de ismerős volt.

de hallottam 100-150E forintot kérő fotósról is.

2010. dec. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 2. válaszadó!

Nem tudom,hogy vissza nézel e,de had írjak:

Jajj,de jó! Most már legalább azt tudom,hogy nem csak mi szeretnénk olcsón kijönni :)) Mi is itthon tervezzük:)

A kérdés kiírása óta már eltelt pár nap,és felmerült bennünk,hogy hál' istennek, a párom egyik rokona kocsmáros,és az italt így nagyker áron be tudjuk szerezni:))

Így kb 150-ből ki tudjuk hozni az esküvőt, ha nem számoljuk bele a fotóst -bár vidéken lakunk,szóval,nem hiszem hogy az itteni fotósok akármelyike is 50-nél többet elkérne...igaz,nekünk csak a ceremónián kellene ott lennie... nem tudom. Ja, tényleg,a vőfély! Na,azt úgy kihagytuk a számtanból:)) Nem baj,majd a pia meghozza a jókedvet:))

Egy nagy mázli még,hogy anno az egyik haver felajánlotta, hogy ingyen zenél ha végre bekötik a fejem :DD

Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!

2010. dec. 19. 09:29
 5/8 anonim ***** válasza:
mi 35-en voltunk.kb 120 ezerből jött ki ruhástól,virágostól kaja piástól.de mi csináltuk a kaját,sütit,a ruhám 15 volt.a fotózás megoldottuk házilag meg vendégileg.a zene gépről ment.
2010. dec. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Platypus válasza:
Amatőr fotós vagyok, valamennyire ismerem a témát. A legolcsóbb fotósok 30 ezer körül dolgoznak, a határ a csillagos ég. 80-100 ezer körül már nagyon jó minőségű szolgáltatást lehet kapni, de alaposan körbe kell nézni. Sokan dolgoznak drágán de ócskán. Az esküvői fotózás nehéz feladat,drága gépre van szükség a jó minőségű képekhez, az utómunka pedig rengeteg idő. Ha fontos nektek, hogy tényleg szép képeitek legyenek, akkor keressetek egy tapasztalt, jól felszerelt fotóst.
2010. dec. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ha 150 ezerből kijön akkor nagyon ügyik vagytok, mi is olcsón szeretnénk kihozni, de az előzetes terv kb 550 ezernél tart :) igaz étteremes lesz /fősulis menza/ félek a rossz időtől, italt vihetünk, sütit barátnőm süt, de ha meghívótól, szülő köszöntő csokron át mindent számolok nem nagyon lesz kevesebb :(

Ja, és én is vidéki árakat számoltam (Szfvár) :)

Sok sikert a szervezéshez!

2010. dec. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

150 úgy,hogy nem költünk külön fodrászra(előre láthatóan nővérem csinálja majd meg a hajam-igaz,nem fodrász,de nagyon vágja a haj témát,ismer,tudja mi áll jól,bízom benne.) Vakolat sem kell a képemre,egy szolid sminket itthon fel tudok tenni,de ha szólok,nővérem azt is beszerzi-tanácsadónő az egyik kozmetikai dolgokat árúsító cégnél. Addig még van idő eldönteni. Végül is,amire költeni kell,az a ruha-vaterán csoda szépek vannak,a párom nagyanyja rám igazítja ha kell; kaja-itthon főzzük,vagyis főzöm;pia-nagyker áron beszerezzük;süti-itthon sül; bérelni kell evőeszközöket és poharakat;és a gyűrűket kell megvenni.+ a fotós,de majd még átgondoljuk,+ a meghívó,amit itthon meg tudunk csinálni. Úgy számoltuk ez 150-nél nem lesz több.

Köszönöm Mindenki válaszát!

Sok boldogságot akik tervezik a Nagy napot!

2010. dec. 23. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!