Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » El lehet valahogyan intézni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet valahogyan intézni, hogy az egyházi esküvő külső helyszínen legyen, ne a templomban?

Figyelt kérdés
(Római katolikus vagyok)
2008. jan. 18. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Az egyházi esküvőnek pont az a lényege, hogy templomban történik... Ettől függetlenül biztos, hogy a pap vállalja külső helyszínen történő esketést is. Kérdezd meg a papot, de biztos, hogy vállal "házhozmenéssel" is esketést.
2008. jan. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is, az egyházi esküvőnek az a lényege, hogy templomban tartják. Nem tudom, hogy találsz-e papot, aki hajlandó ilyesmire. Miért nem tartjátok inkább a polgárit külső helyszínen?
2008. jan. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mindkettőt külső helyszínen akarom tartani

1.) nem kell a násznépet ide-oda rángatni

2.) nincs annál szebb, mint a szabad ég alatt kimondani az igent

Szerintem nem csak én vagyok ezzel így...

2008. jan. 28. 14:06
 4/6 anonim válasza:
100%
Szia erdeklodnek, hogy sikerult e
2009. jan. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Sztem tuti, a mi plébánosunk szinte biztos bevállalná. Ha jól tudom erdei zarándokhelyen tartott már.


Meg hát nem olyan aki fennakad ilyen apróságokon :D

2009. szept. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
igen
2010. dec. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!