Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Titokban kell házasodjunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titokban kell házasodjunk. Teljesen ki vagyok ettől. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Röviden:én elváltam már egyszer,párom nem volt még nős.Külön élünk,albérletben.Nekem csak a testvérem van,neki az egész család.az ő családja elég maradi,mikor mondtuk hogy csak 2 tanúval akarunk házasodni,na abból botrány lett.Mert akkor mindenki megsértődik,bla-bla.az én családom támogat és megért minket.Nem értik meg hogy nincs pénzünk esküvőre,sőt ők eljegyzést is akarnak.a legszűkebb család is 60 fő.ezért elvetettük a házasság ötletét,inkább mert nem tudunk esküvőt finanszírozni.se most,se később.adódott egy lehetőség,hogy saját lakáshoz jussunk,viszont házasnak kell lennünk,ami jól is jött.mondtuk párom szüleinek,akik azt mondták akkor legyen 2 tanú,de szigorúan tartsuk titokban.mondtuk hogy ez nekünk rossz de ők kötötték az ebet a karóhoz,hogy értsük meg,ne mondjuk senkinek el utána se csak ha esetleg sikerül a lakás.meg hogy jót akarnak.párom mamája utál engem,senki nem tudja miért,3x látott.de a többi tesó párját is.ők mindenáron beleavatkoznának és közénk állnának,meg még 1-2 család tag.azt mondták a szülei jobb őket kész tények elé állítani mert ha már házasok vagyunk,akkor nem tudnak mit csinálni.de ha kiderül hogy eltitkoltuk akkor is botrány lesz,de szerintük majd lenyugszanak.de én félek ettől.és amúgy is hogy lehet úgy élni hogy titokban kell tartani még hónapokíg.februárban lesz az esküvő.mit tegyek?szerintem szégyenlik a szülők hogy nem lesz esküvő,eljegyzés.maradi felfogásuk van és kicsi a falu.az is rossz hogy nekem is el kell titkolni a családom elöl,kivéve tesómat és sógoromat.de a szülők nem tudhatják ,hogy ők tudnak róla.ez egy ördögi kör.mit gondoltok?
2011. jan. 3. 14:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
De mi az hogy ez a cirkusz feltétele?!Ez a ti életetek!Felnőtt emberek vagytok.Összeházasodtok úgy ahogy azt mások elvárják,csak azért,hogy ne avatkozzanak közben.Aztán meg amint kiléptetek onnan férj és feleség vagytok a nagyvilág előtt.Ilyen család mellett hiába az alkudozás,lesz ez még sokkal rosszabb is.Házasodjatok csak úgy,ahogy ti akartak.Az embereknek semmi köze hozzá.
2011. jan. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nézd, én a helyedben biztos nem foglalkoznék azzal, ki mit gondol.Egyáltalán miért hagyjátok, hogy a kedves mama beleszóljon ebbe, ez a ti esküvőtök, a ti döntésetek. Ha nem ajánlja fel, hogy támogatna, akkor ne szóljon bele. Én biztosan nem hazudoznék egy rosszindulatú vagy pusztán buta, maradi rokon kedvéért...meg egyáltalán senkiéért...Házasodjatok össze, aztán mondjátok el kedvesen a többi rokonnak, hogy ez a helyzet, értsék meg, hogy nem álltok úgy anyagilag, hogy hatalmas vendégséget rendezzetek. Az meg a másik, hogy mi az, hogy közbelépnek, nem tudatnék velük se semmit, úgysem tehetnek jogilag semmit, ha megvan a két tanú. Az ilyen családba nem házasodnék kezdetű rész volt a kedvencem :D...kevés olyan embert ismerek, akinek tökéletes a családja,sokan megszakítják a kapcsolatot a rokonokkal de ha nem, akkor elítélik a viselkedésüket. Ha a Párom olyan lenne, mint a szülei, nem hiszem, hogy szívesen ismerkedtem volna Vele.

Szóval gondold végig, hogy felelősségteljes felnőttek vagytok, és nem kell eltűrni azt a megaláztatást, hogy parancsolgassanak Nektek! Sok boldogságot és szép közös alkalmakat, emlékeket az Életben!

2011. jan. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
100%

Hát ezt olvasd el...boldog házasember létemre bejött arra a helyre egy lány ahol dolgoztam.Megláttam és azt mondtam nekem Ő kell.

Hát szervezkedtem ismerkedtem és a kezébe nyomtam a lányom fényképét , hogy Ő a lányom , fél éves. Na ez volt az ismerkedés. Stb sok tali véletlenül, nem véletlenül.

3 év után már együtt laktunk közös albérlet, mert én otthagytam válás után stb. Kb 4 év közös munka után azt kezdte el mondogatni össze kéne házasodni stb mert mindenki körülötte már férjnél volt, addigra a családja is úgy ahogy elfogadott , na jó elfogadott, de nem ő lett a kedvenc lány a 4 tesóból.

Megtörtént olyan titokban az Ő szülinapján egy csütörtöki napon , hogy két házaspár ismerősünk volt ott egy ebéden utána. Anyám se senki nem tudta mi van? Mindenkinek azt mondtuk egy megbeszélésre megyünk azért a kiöltözés nem esküvőiben volt de így volt jó.

Azt kb két évre rá a párom a szüleivel vásárolgat a városunkban és az utcán egyik barátnője aki nem tudott az egészről odafut hozzá szia A... NEM IS TUDTAM , HOGY FÉRJHEZ MENTÉL....na félrevonva a csaj megbeszélve , tutti a lebukás , anyós após egy szót sem szólt....SOKÁIG. Én meg minden alkalommal amikor mentünk hozzájuk akkor vittem az anyakönyvi kivonatot , mert a húga férje volt a kedvenc, és nagyon látványosan visszaélt vele. Mindent ők kaptak még pici apróságokat is. Nem is érdekelt mert nekem egy kikötésem volt legyen esküvő de akkor veszek egy Opel Omegát még előtte...AZZAL MENTÜNK NÁSZÚTRA

Szóval kiautózunk stb ebéd után a kedvenc vő elfekszik és átkiabál anyósnak : mama hozzon egy kávét a vőjének...

na erre én melyiknek? Hát a válasz az egy szem vőjének, na több sem kelett anyakönyv elő és mint a frizbit dobtam oda a sóginak no akkor ezt olvasd el...

Hát a jégkorszak is volt szerintem fagyos, de megállt a levegő, körbement elolvasva és csendes gratula.

Még annyit a nagyszájú vő még annyira sem becsülte meg a sóginőt, hogy elváltak. Igaz mi is de ezért diszkóssal ne ismerkedj meg soha. Már szerintem elég volt a 2 házasság után most boldogan élek amíg egy infarktus el nem visz...

üdv...

2011. márc. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

méghogy a te szüleid ne tudjanak róla ....

micsoda helyre házasodsz ??!!!!

Letojnám a véleményüket.

Megtartanám szülőkkel, testvérekkel az esküvőt, és otthon egyetek egy szerény vacsorát, vagy előkészített szendvicseket, abba szk körben nem haltok bele.

Aztán lehet színes értesítést küldeni körbe, hogy "tudatjuk, hogy összeházasodtunk".

2012. szept. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!