Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 2 tanús esküvő esetén kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 tanús esküvő esetén kell bevonuló zene? Nem nézne ki hülyén?

Figyelt kérdés

Kérjük-e az alapcsomagot, amiben zene, pezsgő, dekoráció, terem takarítás van? Ez 15.000 Ft.

A ruhám se menyasszonyi lesz, csak egy egyszerű fehér elegáns. Nem nézne ki hülyén ha egy szimpla ruhában vonulnék be a 2 tanunak?


2011. jan. 10. 10:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem nézne ki hülyén. Neked is megjár az, ami a hosszú fátylas menyasszonynak. Nem?
2011. jan. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod, hogy igényled-e ezt. Én ebben a helyzetben tuti nem csinálnék nagy bevonulást. Az pont nem neked szól, hanem a nézőközönségnek, hogy kigyönyörködhessék magukat a menyasszonyban. De ha nincs néző, akkor okafogyottá válik a dolog. Szerintem.
2011. jan. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ezért nagyon sok a 15 ezer Ft. (A pezsgő sehol nem adják bele, vinni kell, a felszolgálást számítják fel. Persze lehet, hogy nálatok másképp van, de csodálkoznék. Kérdezzetek rá!)

Nekünk úgy volt 16 ezer, hogy 5 zene volt, pezsgő, szülőköszöntő, dekoráció (csak az asztalon, a termet nem diszítik), gyertyagyújtás... és 60 vendég.

2011. jan. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én is úgy érzem hogy elég lenne csak az asztaldekoráció és a pezsgő.
2011. jan. 10. 10:49
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hol laktok,de a két tanús esküvő sok helyen ingyenes,persze minden körítés nélkül.És nem egyáltalán nem ciki a szimpla ruha.Én voltam ilyen esküvőn(tanúként),nem volt se zene,se pezsgő,se nagy ruha(menyasszony kosztümben volt),csak egy jófej anyakönyvvezető,és mégis nagyon szép,megható volt az egész.
2011. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én kérnék zenét nálunk csak 1000ft volt per zene 1 hónapja elég sokat kérnek töletek. de én ugy voltam vele 1000et megér magadnak csinálod kérném 15ért is
2011. jan. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Teremtakarítás?? Ha nem fizetitek ki, akkor cuppogni fog a cipőtök a ragadós padlón? Ezt a tételt nem értem a csomagban...
2011. jan. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

A bevonulás valóban a közönségnek, vendégeknek szól! Ha nincs vendég, nincs értelme bevonulni, ez tény.


Nálunk volt násznép és a bevonálst én csak a felvételen láttam, mindenki ámélkodott, fotózott, mosolygott, összesúgott, stb., és relatíve hosszú volt az egész, de én akkor ott SEMMIRE nem emlékszem belőle, nekem pár másodpercnek tűnt.

A bevonulás a "show" része, ha szabad így mondani :)

2011. jan. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk szűk családi kör volt (tanúkkal, tolmáccsal együtt 15 fő). A bevonulás fenomenális volt, hol a tanúkat rángattuk vissza, hol a tolmács bambult el, hol én buktam majdnem orra :D
2011. jan. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia.Nekünk is 2 tanús volt, nem kértünk pezsgőt, semmit, megúsztuk 5000 ft-ból.Zene azért volt, hisz mégiscsak esküvő és ha már így adatott, zene nélkül nagyon sivár lenne.Kell az oda:)
2011. jan. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!