Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ciki, ha a vendégek szállás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noja82 kérdése:

Ciki, ha a vendégek szállás költségét nem szeretném kifizetni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 17:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ. Milyen szállást kellene fizetni?
2011. jan. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
38%
Hol?Milyen bulin? Esküvőn?
2011. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
Sztem ez megbeszélésen múlik.De nemán te fizess 5-6-10 ember szállását.
2011. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ, hogy hány emberről van szó, és milyen messziről jönnek. Nekem külföldön (is) volt esküvőm, és értelemszerűen még az útiköltséget is álltuk, persze nem hívtunk meg jó magyar szokás szerint minden rokont, csak a közelieket, és néhány barátot.
2011. jan. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
Csak olyanokat hívj meg, akiket vagy el tudsz helyezni családtagoknál, vagy ahány embernek fizetni tudod a szállást is. Rokonokat, barátokat illik vendégül látni szállás tekintetében is, távolabbi ismerősök meg egyszerűen nem fognak elmenni, ha még szállodát is fizethetnek.
2011. jan. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
59%
Ja, esküvőn azért illik szállást biztosaítani
2011. jan. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
50%
A kisgyerekeseket kell elszállásolni, magatoknál, vagy rokonoknál, vagy a barátokat kell megkérni, hogy hagy fektessék le náluk a gyerekeket. A felnőttek kibírják alvás nélkül. Reggel úgyis hazamennek./ persze, ha nem külföldiekről van szó/
2011. jan. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
60%

nem, én nem tettem. nem volt belőle sértődés. FElajánlottam, hogy ha valaki igényli, akkor megszervezem neki, de kifizetni nem tudom. FElajánlottunk szüleimnél 1 szobát, nálunk 1 szobát. Senki sem kérte sem a mi vendégszeretetünket, sem azt, hogy szervezzek nekik hotelben vagy máshol szállást. Előre lebeszéltük ezt mindenkivel.

Nem sértődött meg senki.

2011. jan. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
70%
Én erre csak azt tudom mondani, hogy addig nyújtózkodj,míg a takaród ér. Ezt persze ne vedd sértésnek, nem rosszból mondom,de magamból kiindulva,ha meghívnak egy lagziba,oda ugye már alapból kell nászajándékot/pénzt vinni,ami mellett nem biztos, hogy örülnék ha még 10.000-et kellene szállásra költenem. Vagy ne hívj meg olyan távoli vendégeket, vagy pedig oldd meg a szállásukat...
2011. jan. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
66%
Én el se mennék,ha nekem kellene még a szállást is bíztosítani:)Benzin,pénz a menyasszonytáncnál,stb,ez elég húzós már így is:)
2011. jan. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!