Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ciki, ha a vendégek szállás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noja82 kérdése:

Ciki, ha a vendégek szállás költségét nem szeretném kifizetni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 17:06
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem vagy köteles szállást fizetni, viszont ne lepődj meg ha sokan azért nem mennek mert nincs szállásuk. mert azért akárhogy is a vendégeknek is sokba kerül egy lagzi plána ha még messze is kell utazni.
2011. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta sor: hívjátok és szállásoljátok el azt a 10 embert, akit a párod meg akar hívni. Ha az apósodék külföldieket is akarnak, majd gondoskodnak az ellátásukról. Egyáltalán milyen módi az, hogy ti álljátok az esküvő költségeit, de az apósodék hívják ötvenesével a vendégeket? Szerintem aki fizet, annak jogában áll eldönteni, hány embert akar vendégül látni. A többiek meg hallgassanak szépen.
2011. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

21.01-es író!


Köszi szépen! Valahogy én is így gondolom! KIssé ki vagyok akadva, hogy millióik vannak bankban, 3 lakás pesten. Az én szüleim egyike minimálbérért dolgozik, a másik rokkantnyugdíjas, én munkanélküli vagyok jelenleg, a párom kezdő vállakozó. Mégis nagyrészt én fizetem a költség több, mint felét, ami meg nem anyagi szükséglet, azt a szüleim. A kedves apósék meg dirigálni szeretnének. Röhejesnek tartom, szerencsére a párom is. Hihetetlen, hogy ott van a 3 lakásuk, mi meg albérletben! Én nem így nöttem fel a szüleim mellett, számomra ez döbbenet!

2011. jan. 13. 21:48
 24/27 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk is ez van, férjem szülei milliókban fürdenek, mi meg filléreket kaparunk. Majd meglátjuk, mit hoz a jövő... Nyugi, mindenki megkapja, amit kiérdemel.
2011. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
A számból vetted ki ezt a mondatot! Hiszek a sorsszerűségben. Azt gondolom, hogy mindenkit utolér a végzete! Őket is!
2011. jan. 13. 21:56
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekünk voltak vendégek a világ minden tájáról, így evidens volt, hogy olyan helyszínt választunk, ahol el tudjuk szállásolni őket, viszont ez a hely a Mo.-i meghívottaktól is messze volt, így inkább mindenkit elszállásoltunk. Persze mindent mi fizettünk.


A ti helyetekben kb.-ra kiszámolnám, hogy mennyi lenne az extra vendégek teljes költsége és benyögném apósnak, hogy ennyit kéne perkálni és jöhetnek nyugodtan.

2011. jan. 14. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
79%

Hát nálunk mi fizettük. Bár nekünk mákunk volt, mert volt több baráti és családi ingatlan a városban, így csak 5 főnek kellett fizetni, természetesen azt mi álltuk.

Ti tudjátok,hogy mire van pénzetek, mire nincs. Bár tény, hogy ahol eddig mi voltunk, ott mindig a pár fizette, pedig mindig felajánlottuk, hogy kifizetjük magunknak! Próbáljátok apóssal megbeszélni.

2011. jan. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!