Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Idén lesz az esküvőnk, templom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idén lesz az esküvőnk, templomban és bevonuló zenéjével kapcsolatban választhatunk-e modern zenét is- konkrétan: Rómeo és Julia-Szivből szeretni cimű dalát? Vagy csak hagyományosat lehet-pl. Felix Mendelssohn - A Wedding March .

Figyelt kérdés
2011. jan. 26. 19:09
1 2
 1/17 napietus ***** válasza:
az eskető pappal kell megbeszélni.
2011. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%

http://www.youtube.com/watch?v=t8ll4k0E6qc

válaszd ezt nekünk ez volt tavaly.

2011. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Egy haverom Bob Marley-ra vonult be. Igaz, nem templomban, szal ez nemtom mérvadó-e.
2011. jan. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 zoli79 ***** válasza:
51%
Előre is gratulálok "a férjnek + üzenem fuss forrest fusss :) csak vicc nem megsértődni"!! Szerintem is a pappal kell megbeszélni biztos belemegy.
2011. jan. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hé zoli79 annyira gáz a zene, hogy menekülnie kéne? Na jo, ha viccnek szántad:-)) Köszi amugy az infót.
2011. jan. 26. 19:31
 6/17 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a többi 3 válaszadónak is az infót, hát egyik zene se jött be a 2felajánlott közül, de lehet én vagyok tul romantikus
2011. jan. 26. 19:33
 7/17 napietus ***** válasza:
azok nekem sem :) mondjuk a Rómeó és Júlia sem igazán tetszik (kissé csöpögősnek tartom)...én inkább maradnék Mendelssohn-nál, de ha Nektek tetszik, és az eskető pappal is meg tudjátok beszélni, akkor oké...Nektek kell, hogy tetszen :)
2011. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Napietus.blog.hu-nak: Aha, mondjuk elismerem ,tényleg csöpögős, de a szövege fogott meg jobban...Viszont lehet a Mendelssohn inkább templomba jobban illik.../Igy filozofálgatok:-)/Megbeszéljük majd ugyis a pappal. Köszönöm válaszod
2011. jan. 26. 19:52
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Hát én még nem hallottam, hogy templomi esküvőn ilyen modern zene lett volna, gondlom nem véletlenül (mondjuk nekem nem is tetszik a R&J zenéje, egy templom légköréhez nem is illene egy ilyen új zene, és szerintem a legjobb a Felix Mendelssohn - A Wedding March esküvőre).
2011. jan. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 zoli79 ***** válasza:
79%
Tényleg viccnek szántam!De majd megtalálod az igazi zenét.És hacsak nem /metál/a pap is belemegy hogy nem a hagyományos zene szóljon.Engem + az asszony azzal tett tönkre.Mikor végighallgatta velem 500 bevonuló eskető zenét és elkezdte mondani ez ezért jó az azért,férfiak nagy része már a 3. zenénél elveszti a fonalat,5.-nél a gyógyszer is elgurul.Kialakul a vita "te nem is gondolod komolyan az esküvőt szöveg"A szertartásnál meg majdnem otthon marad a cd.Legalább is nálunk majdnem ez volt.
2011. jan. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!