Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen koszorúslányruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen koszorúslányruhát ajánlanátok? Hagyományos vagy modern legyen?

Figyelt kérdés

Hagyományos:

[link]

Abroncsos, fodrosbodros, "hercegnős".


Modern:

[link]

Ilyen szabású, abroncs nélküli. Újabban mintha ez lenne a divat itthon is.


És színben milyeneken gondolkozzak? Barna melírozott hajam van, és elég fehér bőröm.


2011. jún. 14. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a menyasszonytól függ. Ha hagyományos ruhában van, akkor te is hagyományosat válassz, ha modernebben, akkor olyat. Passzolj hozzá stílusban.
2011. jún. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen lesz az egész esküvőnek a profilja, de legfőképp a menyasszony ruhája. Vele kellene elmenned és együtt kiválasztanotok, hogy passzoljanak egymáshoz. Vagy legalább megkérdezni, hogy milyen lesz a ruhája.


Én amikor legutóbb koszorúslány voltam, akkor a menyasszonynak krémszínű ruhája volt, nekem pedig abroncsos narancssárgás szoknyám, krémszínű felsővel, amin hímzett virágok voltak, és egy, a szoknyával megegyező színű stólám. Nagyon ment a két ruha egymáshoz. :)

2011. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Egyelőre semmit sem tudok, csak annyit, hogy augusztus végén lesz az esküvő. Tudom addig sok idő van, de már nagyjából szeretném kigondolni hogy mégis milyeneken gondolkozhatok. Amúgy 4-en leszünk koszorúslányok, de attól félek ki fognak hagyni a választásból, mivel nem ismerem őket...Az gáz lesz ha nem egyformában leszünk? Vagy úgy szokás, hogy a menyasszonnyal megyünk majd kiválasztani? Semmi konkrétumot nem tudok, csak megkért hogy leszek-e koszorúslány, és ennyi. Illetve annyit mondott hogy a ruhája megvan már, és egyszerű, semmi fodorbodor nem lesz rajta...

2011. jún. 14. 21:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaa hát ebben az esetben keresd meg a többi koszorúslányt és együtt beszéljétek meg a ruhát. Könnyen lehet, hogy egy füst alatt találsz három barátnőt is :)

És ha a menyasszony ruhája egyszerű, akkor nyilván nektek is egyszerűbbet kéne, ne öltözzétek túl őt semmiképp.

Megkeresni a többi lányt azért is jó lehet, mert hátha kitaláltok még valamit, lánybúcsú vagy ilyesmi :)

2011. jún. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én szerintem a modern sokkal aranyosabb
2011. jún. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!