Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyi ital fogyott a lagzidon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ital fogyott a lagzidon?

Figyelt kérdés
Kérem a válaszolót, sorolja fel, hogy miből mennyi és, hogy mennyien voltak ott. Hálás köszönet érte!
2011. okt. 27. 22:43
 1/10 anonim ***** válasza:
8%

2 kancsó bor.


Négyen voltunk a rokon lagziján.

2011. okt. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

120 fő


9,5 l Jagermeister

25 l bor (vörös és fehér vegyesen)

2 l pálinka

2 x 0,75 Bailey's

2 x 0,75 Martini Bianco

+ sör és üdítők, de ezt nem tudom, mennyi, mert ez korlátlan fogyasztásra "csomagban" volt

2011. okt. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%

Sok!

És mindenből a legolcsóbb...

...mert úgy is kihányják!

2011. okt. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

jó kérdés. mi tegnap előtt beszéltünk a tulajjal:

fél liter sör és fél liter bor fejenként, az üdítő, ásványvíz kávé korlátlan. Természetesen ez azt jelenti, hogy nem az lesz, hogy mindenki kap fél liter sört és bort, és ossza be, hanem minden asztalra leraknak 2 üveg bort, az 18 liter kb, legalábbis így számolta a csaj. a maradék az a sör. tehát 80 liter sör és bor lesz összesen, a töményet vihetjük. ez így 2200 Ft/ fő. kb 60-70 fő lesz.

2011. okt. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Írjatok még, ha van erről feljegyzésetek.

Köszi!

2011. nov. 3. 19:04
 6/10 anonim ***** válasza:
szia! utolsó vagyok. mi időközben egyeztettünk. 80liter lesz benne az ital csomagban, ez sör és bor. Korlátlan üdítő, ásványvíz és kávé. ezen felül még a töményet bevihetjük, szerintem pálinka, jéger, unikum és valami női lesz :) tehát olyan 90 liter alkoholra tippelek. mi kb 65-70főre számolunk, de lehet, hogy egy picit több töményet viszünk, még nem tudjuk, mert a pálinka házi lesz :)
2011. nov. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

És kinek milyen meleg volt a lagziján?

(Gondolom összefüggésben van az is az italfogyasztással)

2011. nov. 7. 14:52
 8/10 A kérdező kommentje:

2011-10-28 10:00 -es válaszoló:


Azt nem írtad, hogy mennyi rövidet visztek/vittetek.

2012. ápr. 10. 14:16
 9/10 anonim ***** válasza:

szia! én vagyok, aki nem írta a mennyiséget :) még nincs meg a pia, mert majd májusban vesszük meg. Júnis 2. hetében többet fogok tudni mondani, addigra már túl leszünk rajta :D

De a párom nagynénje azt mondta ( kocsmában dolgozott), hogy fejenként 2-2,5 decivel lehet számolni töményből. Mi inkább többel, tehát 2,5 decivel fogunk számolni, ebben nyilván mi is benne leszünk, mi úgysem iszunk annyit, és max marad, elosztjuk, vagy visszavisszük. :)

2012. ápr. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. ápr. 11. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!