Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hanyfele es milyen ital...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hanyfele es milyen ital lesz/volt az eskuvotokon?

Figyelt kérdés
Szeszesital (sor, bor, konyak, palinka, likor,stb.), udito es mibol fogyott a legtobb?
2009. júl. 13. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Szia!Nekünk nagyon sok féle volt, meg is bántuk nagyon, mert még most is van belőle, pedig majdnem 1 éve volt az esküvőnk.

Volt pálinka, fehér és vörös bor, sör (alkoholos,alkohol nélküli) vodka, vilmos, unicum, jager,csokilikőr.

Mostani ésszel nem lenne csak pálinka, jager, egy kevés sör, és bor.

Próbáltunk mindenkinek a kedvére tenni, de nem lehet, hiányolták a wiszkit. Olyan mérges lettem, hogy ennyi pia mellett még egy sokadik félét kérnének, de mindegy.

Én azt tanácsolom, hogy ne legyen sok féle, aki inni akar,az úgy is talál olyat, ami neki való. Pár feles után meg már úgy is mindegy lesz, hogy mit iszik:)

2009. júl. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk lesz, sör, bor, 2 fajta pálinka, Unicom, Jager, Whiskey, Bacardi, Krém likőr, Pezsgő. Nem tudom ti hányan lesztek. Mi 110-120-an, és pont most voltunk az étteremben megbeszélni a kaját, piát, és ezeket számoltuk ki. Bor: 40 liter, Sör: 12 rekesz, 1 rekesz alkoholmentes, pezsgő: 20 üveg, Jáger: 10 üveg (egy literes), Krém likőr 4 üveg, Whiskey: 5 üveg, Bacardi 21-3 üveg, Unicum 3 üveg, Ásványvíz: 70 liter savas, 30 liter mentes, Cola 5 rekesz (2 literes), Cola light 2 rekesz (ez kis üveges), Fanta 3 rekesz (2 literes), Traubi 1 rekesz, Tonic 2 rekesz, Őszilé 5 karton, Narancslé 5 karton. Hát kb. ennyi. Mondjuk nekünk annyival jobb, hogy az étterem engedi, hogy mi vegyük meg a piát, amit nagykerből hozunk, így a felbontatlant visszaveszik. Remélem tudtam segíteni.
2009. júl. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bacardi 2-3 üveg, elírtam
2009. júl. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sör (sima és barna), bor (fehér, vörös), jáger, gin, pálesz, martini, whiskey, kóla, fanta, rostos narancs és grapefruit, ásványvíz.
2009. júl. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk lesz: whisky, pálinka, jéger, baileys, cherry, konyak, vörösbor, fehérbor, sör, ásványvíz, üdítők, gyümölcslevek..
2009. júl. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
bor, pálinka, pezsgő (édes, száraz), baileys, vodka, whisky, unicum és rengeteg üdítő meg víz
2009. júl. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!