Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy kapcsolatban a nő állja általában a költségeket?

Figyelt kérdés
Akár magát az esküvőt is. És teszem azt nincs orbitális anyagi különbség. Szóval a lány nem Bill Gates lánya, vagy ilyesmi, csak jobban takarékoskodott a pénzzel az évek alatt, mindezt kevesebb munkaviszonnyal, mint a férfi.
2011. febr. 17. 10:55
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes vagy. Azt mondod, szerinted a szüleit választaná.

Nem értem akkor mit keresel mellette, a soraidból úgy tűnik, te odavagy érte, ő viszont nem töri magát érted...

Sok boldogságot!

2011. febr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 A kérdező kommentje:
Szeret ő, de a szülei érzelmileg zsarolják. És bebeszélte magának, hogy én utálom a szüleit és el akarom választani tőlük. Sakkban tartják őt és mivel annyira ad a szavukra, ha választás elé állítanám - amit egyébként nem helyeslek - ők telebeszélnék a fejét. Sajnos ő nagyon megingó típus, egyik pillanatban így, másikban úgy.
2011. febr. 17. 12:09
 13/39 anonim ***** válasza:
93%
Lásd, ne csak nézd, hogy te magad is mit írsz. ;-)
2011. febr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%
Nővérem is férjénél+szüleinél lakik+van egy közös gyereke.Nem tudom ő haza ad e,de tény h. szinte mindent ő fizet,mert a férjének nincs munkája.Vettek egy hütőt,de abba csak a saját kajájukat pakolják.Saját tv, számítógép stb.De a rezsi nem tudom hogyan működik.az esküvő nagy részét is mi álltuk meg ugye bár a nőgyógyászt+szülést nővérem fizette.A szerelem vakk,de tönkreteheti a házasságot.Nálunk valszeg ugyan így lesz csak nálunk a párom pénze feltt én is rendelkezhetek, szóval közös kassza van,de az esküvőnél kétlem h. számíthatunk a szülei segítségére.
2011. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
Jézusom! Apuci kedvenc kisfia! Meneküljjjj!
2011. febr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

Az én párom is ilyen volt. Igazi sunnyogó, hazudik a pillanatnyi békéért, beledumálnak mindent...stb.

Négyszer volt kitűzve az, hogy hozzánk költözik s tényleg mindent elintéztem, megbeszéltem elsőkörben anyuékkal, helyet csináltam, időpontot kértem a lakcímkártyaváltáshoz, kocsit kértem a költöztetéshez stb. Neki csak annyit kelett volna tennie (s láss csodát 3szor nemtete csak hazudott róla nekem), hogy othon megmondja 27évesen elköltözne. Utoljára megbeszéltük, elötte nap is, az nap is, mielött érte mennék, s akkor estem pofára mikor a házuknál derült ki kamu.....nos azóta szabad ember lettem.

neked is ezt ajánlom.

2011. febr. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy mivel feltetted ezt a kérdést, az választ úgyis tudod. Mi mindannyian csak megerősíteni tudunk abban, hogy nem, egyáltalán nem helyes, ha egy kapcsolatban csak a nő viseli a költségeket. Szinte mindegyik hozzászóló tökéletesen megírta a fennálló és lehetséges variációkat. Sok jó nem fog származni ebből a kapcsolatból. Ha összeköltöztök, vagy esetleg hozzá tudsz menni feleségül (ha a szülei nem torpedózzák meg), a mostani stresszes helyzeteket szorozd meg hússzal. Ezt kell majd átélned, plusz minden fontos dologban neked kell majd dönteni, hogy aztán a fejedhez vághassa, - ha nem jól sül el, - hogy Te döntöttél.
2011. febr. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, ilyen hozzáállással ugye tudod hogy a te szavad/véleményed mindig csak másodrendű lesz, és végül mindig el fogják érni anyukáék, amit akarnak? Soha nem lesz ebből összeköltözés, ezt garantálom, a fiú otthon fog szépen maradni, a szülei pedig továbbra is el fogják vemnni a pénzét. És te mondhatsz bármit...

Én a helyedben leülnék a sráccal beszélni hogy záros határidőn belül döntse el hogy mit akar. Ha továbbra is anyuci pici fia akar maradni, és hagyja hogy a szülei lehúzzák róla az utolsó bőrt is, ám tegye, de nélküled.

Ilyen emberrel, akit a szülei befolyásolnak, nem lehet komolyan tervezni. Ennyi.

2011. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:

Akkor lenne oké, ha jelentős anyagi különbségek lennének köztük, és nem azért, mert a pasinak a szülei elszedik a pénzt.


Nekem is volt ilyen exem, fizetéséből rengeteget hazaadott az anyjának (aki szerintem ezzel visszaélt...), aztán meg ordított VELEM, amikor egy színházba el szerettem volna menni.


Ez alapból elég érdekes, a legtöbb szülő azon van, hogy a

gyereke gyűjtsön, max. azért veszi el a fizetését, hogy félretegye NEKI. Egy normális szülő azt akarja, hogy a gyereke önálló életet éljen. Anyukám sose akarná az én fizetésemet felélni.


Tipikus, a pasik adják a nagyvagány erőset, de ha a szülőkkel szemben kellene a sarkukra állni, az már nem megy.

Sajnos ilyen hozzáállással nem biztos, hogy együtt maradtok. Tudom, hogy könnyebbnek hangzik, de nehogy odafizess mindent a s.egge alá úgy, hogy ő meg közben a kisujját se mozdítja!!!!!!!!!!!!!

30/N

2011. febr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
87%
Szia! Mintha csak az én ex férjemről írnál! Tudod mit mondott válásunkor a bíróságon? Azt mondta a bírónőnek: hogy szülői befolyásra kellett sürgősen a válás, mert igy még jobban jön ki anyagilag, mint esetleg pár év múlva. D Te ne akarj ilyen életet magadnak, mert hosszútávon tönkre tenne ez a kapcsolat. Hozzá teszem, nem is biztos, hogy a barátod bármikor is el fog költözni a szüleitől.
2011. febr. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!