Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondoltok arról, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, ha egy kapcsolatban a nő állja általában a költségeket?

Figyelt kérdés
Akár magát az esküvőt is. És teszem azt nincs orbitális anyagi különbség. Szóval a lány nem Bill Gates lánya, vagy ilyesmi, csak jobban takarékoskodott a pénzzel az évek alatt, mindezt kevesebb munkaviszonnyal, mint a férfi.
2011. febr. 17. 10:55
1 2 3 4
 21/39 anonim válasza:
77%
akkor most egy kis tapasztalat. lassan 8 éve élek együtt valakivel, akibe mondhatni, hogy 7 évig fülig szerelmes voltam. pénze nincs, de ami van az megy az életre. megtakarítás soha, mának élünk. én az ellenkezője vagyok. összekuporgattam amire kell. ahhoz hogy összeköltözzünk, nekem kellett lépnem, vettem egy lakást. ő nem akarta...persze ahogy meg lett, ő is ide költözött. soha nem volt kérdés a pénz, mert ha kellett ő is adott. külön kassza, de nagyrészt elosztottunk mindent...csak...mivel jött a gyerek, nekem már nem megy a megtakarítás...előrébb lépés nincs...és nem is lesz soha...ilyen...jó gondold meg, mindent mérlegel, amíg lehet vagy ha tudsz és alkalmas rá a férfi ülj le vele és mindent komolyan beszéljetek át. ha elmenekül, mindig el fog és nem akarja. ha akar, akkor hajlandó lesz kompromisszumokra.megéri, hidd el. én nem tettem meg, mindig bizakodtam...senki nem változik.
2011. febr. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
64%
Mintha csak én írtam volna ezt a kérdést.Ugyanebben a szituációban vagyok.Én külön szeretnék költözni vele albérletbe,eleinte ő is lelkesedett,de most már visszakozik,hogy az nagyon nagy költség lenne.Meg,hogy annyi pénzt ő nem tud beleadni a közösbe,amennyit én tudnék.Ergo nekem kellene eltartani magunkat??És már az én költségeimet akarja faragni,közölte,hogy le kell majd mondanom a kiadásaimról, és 3000 Ft-os krém helyett csak 1000 Ft-os krémet vehetek,hahh!Ezen úgy kiakadtam!A szüleivel közös vállalkozása van,szal minden pénzt haza kell adnia.Úgy érzem nincs közös jövőnk... :(
2011. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
69%
13.58-jófej azért,hogy a Te pénzedet akarja beosztani,miközben ő semmit nem nyújt.
2011. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
92%

"közölte,hogy le kell majd mondanom a kiadásaimról, és 3000 Ft-os krém helyett csak 1000 Ft-os krémet vehetek,hahh!Ezen úgy kiakadtam!"


Te szegény...Ez tényleg szörnyű...Agyam eldobom.

2011. febr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
87%

13:58-as vagyok

Hát ezért akadtam is ki!Azért mondta,hogy nem vehetem meg,mert a kaját meg minden kiadást nekem kéne finanszírozni.Nyilván nem maradna a fizetésemből még egy 500 Ft-os krémre sem :(.Én meg szeretek igényes lenni,és vannak dolgok amikről nem vagyok hajlandó lemondani.

2011. febr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Nyilván Te is szívesen visszafognád a költségeidet, ha a pasidon is látnád a törekvést és a hajlandóságot,hogy a közös jövőtökérdekében ő is hozzon áldozatokat.
2011. febr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

Ez természetes,hogy visszafognám,de nehogy már ő mondja meg mit vehetek és mit nem.Főleg úgy,hogy ő alig adna bele pénzt,én fizetném a kauciót,a bérlet nagy részét,a rezsi nagy részét,a kaját mindent és még beleszól,hogy mit vehetek meg magamnak a saját fizetésemből.

Ja és nem értem a lepontozásokat..

2011. febr. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
Szerintem aki lepontozott, nem értette a lényeget, hogy a pasid, aki maga a kisujját se mozdítja, akarja beosztani a TE pénzedet. Csak a 3000 vs. 1000 ft-os krémet látta az egész kérdésben,és úgy ítélte meg,mintha a pasi akkor osztaná be így a pénzt, ha mondjuk az ő fizetéséből élnétek.
2011. febr. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Ja igen,az lehet :)
2011. febr. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

én felpontoztalak, 79%-os. Megértelek. Nekem is van egy két dolgom, amit megengedek magamnak és amihez ragaszkodnék ilyen helyzetben is. Tényleg pofátlanság ilyen kérnie. :S Nekem ilyet nem mondott, de siránkozott, hogy majd elmegy az összes pénze albérletre... akkor még nem akaródzott kimondani, hogy nem akarja, csak így morgolódott.

De a pénze így is úgy is elmegy, de akkor már költené a maga életére. Így meg az van, hogy leadja a pénzét és még cserébe rendes kaja sincs mindig. Sokszor eljön 12 óra munkába úgy, hogy nem evett... Én viszek kettőnknek szendvicset, innivalót.

2011. febr. 23. 15:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!