Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik piros ruhában eskuvore...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik piros ruhában eskuvore menni?

Figyelt kérdés
nekem ugy mondta meg nagymamam hogy pirosban es feherben nem illo eskuvon megjelenni...ti mit gondoltokk errol???
2011. márc. 21. 22:33
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%

régen volt egy ilyen "mondás", h aki pirosban van, az 1 k..., fehéret meg azért nem vettek, m az a menyasszony színe, és nem szabad elhomályosítani, m ez az ő napja.

sztem ma már ennyire nincs ez köztudatban...attól is függ, milyen piros. ha szolidabb, inkább mélybordó, akk sztem simán felveheted.

ha nagyon rikító, akk inkább ne.

2011. márc. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Így még nem hallottam, de lehet azért nem illik, mert a menyasszony "privilégiuma" (kiváltsága) a fehér (esküvői) ruha. Illetve éjfél után a piros színű menyecskeruha.
2011. márc. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha te vagy a vőlegény, tényleg nem.
2011. márc. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
én voltam pirosban tavaly. senki nem nézett ki, egy térdig érő ruha volt rajtam.
2011. márc. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
11%
nem, abban mszp nagygyűlésre illik... ja, olyan nincs :D akkor menjél csak
2011. márc. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

A piros nagyon harsány, vibráló, figyelemfelkeltő. (Emelett még lehet eléggé erotikus kisugárzása is.) Akaratlanul is vonzza a tekintetet.

Hadd legyen a menyasszony a figyelem középpontjába.

Válassz egy szolidabb színt! :)

2011. márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is az árnyalattól függ. Egy ismerősöm esküvőjére az egyik vendég olyan rikító pirosban jött, mint amilyen a menyasszony menyecskeruhája is volt. Elég érdekesen néztek ki egymás mellett, idegen nem is tudta volna megmondani melyik a vendég és melyik a friss feleség. :) Viszont volt egy másik hölgy, aki bordóban jött és semmi gond nem volt vele. A lényeg, hogy ne akarja túlságosan is kitűnni a tömegből! :D
2011. márc. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha bordó, vagy vmi nagyon diszkrét árnyalat, akkor elmegy, de egyébként nem illik-a hagyomány szt azért, mert az a menyecskeruha színe, és olyan csak a menyasszonyon legyen (vagy akkor már újasszonyon :D), mert mégiscsak az ő napja, engedjük egy nap "csillogni". De egyébként akármilyen rikító vagy túl puccos ruhában sem illik menni, mert az elég ciki, ha vki feltűnőbb, mint maga a menyasszony (nem feltétlen a menyasszony részére... nálunk egyszer egyik esküvőre az egyik divatozó, másokat magas ívből letojó nőszemély jött el vmi rikítókék szerelésben, és aztán ő volt felháborodva, hogy kinézték...).
2011. márc. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem tök mindegy, hogy milyen színű a ruhád, lényeg hogy ne szakadt farmerben menj oda. Nem hiszem, hogy a menyasszony fényét elhalványítaná az, hogy te piros ruhában vagy.
2011. márc. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem nyugodtan menj el benne! Az én esküvőmön többen is voltak fehérben, vagy ekrüben. Engem egyáltalán nem zavart! Nyilván észrevehető volt,hogy én vagyok a menyasszony!:) Volt, akinek nem tetszett,hogy ilyenben jöttek, de én tojtam rá!:)
2011. márc. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!