Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ciki 22 évesen koszorúslánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki 22 évesen koszorúslánynak lenni?

Figyelt kérdés
Elvileg tudom a választ a kérdésre, hisz sokszor van, hogy a menyasszony barátnői a koszorúslányok, tehát felnőttek, viszont az én helyzetem az, hogy rajtam kívül gyerekek lesznek csak koszorúslányok. Egy 3, egy 5 és egy 13 éves. Az unokabátyám esküvőjéről van szó, és mikor felkértek igent mondtam, tehát már nem mondhatom vissza, csak most picit piszkálja a csőrömet, hogy nem lesz -e ciki. Volt már más is ilyen helyzetben, hogy ő volt az egyedüli felnőtt koszorúslány?
2011. márc. 28. 09:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz! Én ugyan nem a koszorúslány hanem a mennyasszony voltam egy ilyen esküvőn. De a szitu ugyanez volt. 3, 5, 10 és 22 évesek voltak a lányok.
2011. márc. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem így még szebb is lesz a koszorús lány "sor" :)
2011. márc. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Egyáltalán nem ciki. Ősszel megyünk esküvőre, én is koszorúslány leszek, sőt az egyik 26 éves unokatesóm is. Lesznek nálunk fiatalabbak is, idősebbek is a koszorúslányok között. Sőt így vegyesen még jobb is szerintem. Több ilyen esküvőn voltam, és a képeket visszanézve szerintem nagyon aranyos.

21/N (addigra majd 22)

2011. márc. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A problémád rögtön megoldódna, ha lenne egy 30 éves koszorúslány is a sor végén. Szervezz be egyet! Ettől a sor is szebb, hosszabb lesz. Arra figyelj, hogy magasabb is legyen, mert az orgonasíp-kinézet is fontos! (Persze, hogy gonosz férfi vagyok, ne is kérdezd!) :D :D :D


1, Pont annyira ciki, amennyire annak érzed.

2, Ez látszani is fog rajtad, tehát, ha cikinek érzed, az is lesz. Mások is látni fogják. Ha nem érzed annak, és jól fogod érezni magad a szerepben, akkor ezt fogják látni. Akkor nem is lesz ciki.

3, Visszamondhatod. Jogod van hozzá. Lehetőséged is van rá. Ha nem tudod magadban megoldani, inkább előbb, mint később, üljetek le beszélni erről!

2011. márc. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Sztem nem ciki. A mi esküvőnkön 34 éves lesz a koszorúslány, s ő sem érzi cikinek, :)
2011. márc. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a megnyugtató válaszokat :) Igazából csak egy rosszabb pillanatomban írtam ki a kérdést, amúgy eddig meg se fordult a fejemben. Ezek után viszont pláne nem érzem cikinek!
2011. márc. 28. 20:14
 17/17 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok! Nem értelek!

A lányok szeretik a kicsiket és nincs szebb annál mikor a sok kicsivel egy felnőtt koszorús lány van!

Nem voltál még esküvőn? Mindenki a kicsik között veled fog foglalkozni meg bámulni, legjobb nem?

Még be is pasizhatsz! Másokkal meg ne foglalkozz!

2011. márc. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!