Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen nászajándékot illik adni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen nászajándékot illik adni?

Figyelt kérdés

Mivel fiatal is vagyok és anyukámék meg nem eljárogatósak, ezért nemnagyon voltam még esküvőkön (csak olyanon, ahol nem volt nagy csinnadratta meg ajándékozás).

Nyáron lesz egy nagyon jó barátnőm esküvője. Mit szokás ilyenkor adni? Inkább értékeset, vagy inkább személyreszólót, közös ajándékot a párnak, vagy mindkettejüknek, vagy csak a barátnőmnek?

És mennyire illik elegánsnak lenni, ha egyébként elég elegáns esküvő lesz (kastély meg minden) és fontos vendégnek számítok? (linkeket is küldhettek)

Tudom, hogy fura, de tőle csak nem kérdezhetem meg, mástól meg nemigazán tudom. Igazából az egészet nagyon nehéz elképzelni, a családja nyomására csinálja a felhajtást, mert ő egyszerűt akart és nem is az a típus (együtt voltunk punkok tiniként). Segítsetek!!!


2011. ápr. 4. 23:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%
Én barátnőmnek egy nagyon szép elegáns képkeretet vettem.Nagyon örültek neki abba tették az egyik esküvői képüket.Közös ajándékot illik adni.
2011. ápr. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Na én a szép képkeretnél mndenképpen valami személyesebbet szeretnék... Csak nem tudom, hogy tényleg milyen értékben, felfogásban megy ez...
2011. ápr. 5. 00:11
 3/19 anonim ***** válasza:
47%

Most elgondolkodtam. Én is igen nagy gondban lennék a helyedben. Anyumék nekem se eljárósak, sztem kb 2 vagy 3 esküvőn voltam életem során. Ajándékokra nem igen emlékszem, csak ilyen robotgép, vasaló szal semmi személyes. Kiöltözni mennyire kell? hááát sztem valami koktélruha, kisestélyi, nem fekete, nem fehér, de ne is rikítós szín legyen.

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. ápr. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%
Feketében, fehérben,és pirosban nem illik esküvőre menni. A fekete a gyász színe, a fehér a menyasszonyé, a piros pedig túl feltűnő szín. Nászajándékot pedig a pénztárcádhoz mérten vásárolj. Ha van már lakásuk, oda valamilyen díszt, vagy konyhai cuccot vásárolhatsz, de pénzt is adhadsz, ha végképp nem tudod, hogy mit vegyél.
2011. ápr. 5. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

Én ismerek egy olyan párt, akik nem kértek konkrét nászajándékot, hanem megkértek mindenkit, hogy a menyasszonyi táncba dobjanak annyi pénzt, amennyit gondolnak. Megjegyzem, hogy ezzel a módszerrel visszajött a lagzi ára!


Én is ezt fogom csinálni az esküvőmön, ezzel mindenki jobban jár: a vendégnek nem kell agyalnia, mit vegyen, nekünk meg óriási segítség. (Ráadásul nem lesz 5 étkészlet meg abrosz, egyéb sablonságok.)

2011. ápr. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem nyugodtan megkérdezheted a menyasszonyt, hogy mit vegyél neki, mert tök fölösleges porgofót adnod....


Vannak esküvők, ahol eleve van ajándéklista, lehet neki is van, csak tőled nem vár ajándékot ezért nem mutatta meg.

2011. ápr. 5. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
mindenkepp penzt adjal!!!!
2011. ápr. 5. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Vannak akik kifejezetten kikötik mit szeretnének, h. ne legyen sok felesleges dolog.Ha nem akarsz beletrafálni akkor adj nekik ajándékutalvány, amiből azt vesznek amit akarnak.Nővérem terhes volt, szóval ő pénzt kért és az egyik ismerősüktől(akkor még volt papír 200-as),kapott egy szép fa dobozt és abba egyesével ,összepöndörítve a kétszázas és egyesével össze volt szallagozva(nem tudom hány darab volt,de jól nézett ki).Mondanám, h. vehetsz étkészletet, ágyneműt,konyhai eszközöket,de itt kérdéses, h. mire van szükségük.De van aki utazásra ad utalványt, vagy masszázsos, éttermi utalványokat is lehet adni.
2011. ápr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

[link]


minden kis rekeszbe valami aprósággal plusz idézettel.

ismerősöm ilyet kapott, ilyenek voltak benne:


szexi tanga-szenvedélyről szóló idézet

sodrófa-nő az úr a háznál:D

lépes méz- édes élet idézet


az utolsó rekeszben egy kötet ezres, ráírva hogy "családfa projekt kezdőtőke" utalva a pár által a meghívóhoz mellékelt versre (pénzt kértek ajándékba, és ez volt valahogy megfogalmazva, hogy 'ígérjük befektetjük egy kisebb családfába')


remélem segítettem:D


én örülnék neki, szerintem poénos, személyes:)

2011. ápr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Igazából lakásuk már rég van, minden extrával és anyagilag sincsenek megszorulva, csak kínos lenne pénzt adni. Arra ott a menyasszonytánc. És mivel jó barátnőm, ezért mindenképpen valami kedves személyes ajándékot szeretnék adni. Ja és nekem sem elsődleges, h mennyibe kerül, persze azért kocsit nm veszek nekik, de nem az egyik legjobb barátnőm esküvőjén fogok spórolni... Gyereket meg tudtommal egyelőre tervbe se vették...
2011. ápr. 6. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!