Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kivel szokott a menyasszony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kivel szokott a menyasszony és a vőlegény bevonulni a polgári, illetve egyházi szertartáson? Milyen variációk vannak?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szia mi együtt vonultunk fel a násznép előtt . Nem volt külön kísérőm .
2009. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mehettek együtt, mehetsz apukával mehetsz tesóval, mehetsz bárkivel. Engem apukámtol kértek ki és a bátyám vezetett elö.Aztán a polgárin apukámmal vonultam. Templomin nem akartam csak egyedül de ott apám oda állt hogy velem jön. ja a ´volt férjemet a huga kísérte.
2009. márc. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A variáció szinte végtelen. Szülőkkel/testvérrekkel/keresztszülőkkel is lehet vonulni. Mi a párommal együtt vonultunk be, nem volt külön bevezetés.
2009. márc. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mi együtt szeretnénk vonulni a párommal. Csak az örök dilemma, hogy nem lesz-e belőle sértődés a család részéről...
2009. márc. 6. 11:30
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi is együtt vonultunk. A polgári esküvőn nálunk ez a szokás, viszont a templomba már lehet a szülőkkel.
2009. márc. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Sértődés? Elég gyerekes lenne egy ilyen dolog miatt... a vonulás mit befolyásol gyakorlatilag? Kérdezzétek meg a szülőket, hogy ők ezt hogy látják, de egyébként ez a pár esküvője, szóval tiétek a döntő szó. Én sok olyan esküvőn voltam, ahol a pár együtt vonult be.
2009. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, hogy gyerekes dolog. Csak a családom(unk) olyan "beleszólós" fajta :)
2009. márc. 6. 11:44
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg kellene beszélnetek a szülőkkel, hogy ők mit szeretnének és azt összeegyeztetni azzal, hogy ti mit akartok. Így nem lehet belőle sértődés, hisz megkérdezitek tőlük nyíltan és ti is tudni fogjátok, hogy mit akarnak, nem pedig találgatnotok kell. Mindenesetre ez egy esküvő esetén tényleg nem egy olyan nagy dolog sok más részlethez viszonyítva.
2009. márc. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szinte fel sem merült az az opció, h ne együtt menjünk. Senki nem sértődött meg és így éreztük természetesnek
2009. márc. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az nagyon tetszett, amikor a polgári esküvőre a tesó kísérte be az arát, a templomba meg természetesen az apa! Megható, mikor átadja a "kislányát" :)
2009. márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!