Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy jött az "ötlet"hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jött az "ötlet"hogy házasodtok? Fel kellett hozni a témát a másik félnek?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kiváncsi, hogy hogyan határoztátok el hogy eljegyzitek egymást/összeházasodtok?Legfőképp az érdekelne, hogy volt-e olyan hogy ezt a témát te hoztad fel nőként a férfinak?Hogyan dobtad fel a témát?
2011. máj. 3. 08:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
én nő vagyok, és már akkor mondtam a férjemnek amikor még együtt se voltunk hogy én csak olyan férfival vagyok hajlandó szóbaállni akinek kétsége sincs abban hogy elvenne engem feleségül, mert nekem olyan aki nem elég elszánt felém, nem kell. lehet hogy nem túl gyakori manapság, de szerintem gyakoribbnak kellene legyen hogy a lányok nem állnak le mindenféle egyéjszakás meg bizonytalan pasival, nagyobb értéke lenne a nőnek és a kapcsolatoknak. egy év után megkérte a kezem,minden gyonyörüen megvolt, ennek 5 éve
2011. máj. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 napietus ***** válasza:
56%
nálunk valahogy egyértelmű volt mindig, hogy össze fogunk házasodni. éltünk együtt előtte is, de nem egészen úgy, mint a házasok. tehát pl. nem modtam, hogy hova megyek, csak azt, hogy kb. mikor érek haza, nem volt közös kassza, feleztük a költségeket stb. sok nő azzal szúrja el, hogy úgy tesz, mintha a felesége lenne, holott nem az. így mégis mi motiválná arra, hogy elvegye?
2011. máj. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%

Én nő vagyok! Én nem hoztam fel neki soha! Persze, nem hazudok, nem mondom,hogy nem szerettem volna, de úgy gondolom,hogy pont ez az a döntés, amit kizárólag a pasinak kell meghozni. Egyedül!

Hát az én drágám meghozta! Egy keddi napon mire hazaértem gyertyában és sziromban úszott a ház. Tényleg úszott, több,mint 200 db mécsest gyújtott meg!:)

2011. máj. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát szerintem az eleve rossz ha egy férfit az motivál hogy nősüljön, hogy a felesége az esküvő után már elmondja hova megy és mikor jön haza, na meg a közös kassza...
2011. máj. 3. 08:39
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi még nem tartunk itt. Nőként soha nem kérném meg a párom kezét. Amikor kiderült számomra, hogy a párom kétesen áll a házasság intézményéhez, akkor elbeszélgettem vele és tudtára adtam, hogy számomra viszont fontos. Ha eljön a megfelelő pillanat, akkor szeretnék férjhez menni. Ha ő nem akar nősülni, akkor szép lassan írjuk le ezt a kapcsolatot.
2011. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes dolog. Mi is tudtuk a kapcsolatunk elején, hogy együtt fogunk megöregedni. Nem akarok túlozni, de tényleg a 3-ik randi után úgy mentem haza, hogy ez az ember lesz a férjem(pedig akkor még csak nem is csókolóztunk). Ennek már 4 éve, azóta családunk van:-)
2011. máj. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%
Nem határoztuk el,egyszercsak megkért.
2011. máj. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A mi esetünket befolyásolja, hogy már korábban is barátok voltunk, és hozzászoktunk, hogy őszintén megbeszéljük a dolgokat. Így már az első napon megbeszéltük, hogy ha kiderül, hogy tényleg összeillünk, és minden klappol, akkor ebből házasság lesz. Nyolc éve együtt. :)
2011. máj. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 napietus ***** válasza:

"Hát szerintem az eleve rossz ha egy férfit az motivál hogy nősüljön, hogy a felesége az esküvő után már elmondja hova megy és mikor jön haza, na meg a közös kassza..."


ez csak két példa volt. szerettem volna érzékeltetni, hogy bár mi is együtt éltünk előtte, de nem teljesen úgy, mint a házasságban.

2011. máj. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 08:41


Velünk is ugyanez van, 4 éve járunk (még nem tudunk összeházasodni, majd csak egyetem után, meg ha lesz hol laknunk) de már az elején teljesen egyértelmű volt, hogy nagyon sokáig vagy örökké együtt leszünk. És mikor néztünk valami romantikus filmet, viccesen megkérdeztem a barátomat, hogy majd nekünk is lesz ilyen...valami (már nem emlékszem mi volt) az esküvőnkön és akkor mondta, hogy ő már fejben eltervezte, hogy mikor, hogy kéri meg a kezem meg utána mikor házasodunk össze. Szóval nem igazán kellett felhozni a témát.

2011. máj. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!