Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nászajándékot kellene vásároln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nászajándékot kellene vásárolnom. Mi legyen az?

Figyelt kérdés
A férjem egyik barátja nősül, de fogalmunk sincs, mit vehetnénk nekik. Már egyáltalán nem szoros a barátság (szerintem csak az illem kedvéért vagyunk a vendéglistán - ők is ott voltak a mi esküvőnkön -), nem ismerjük a menyasszonyt sem, nem tudjuk mi mindenük van, tehát a praktikus ajándékok kilőve. Valami kreatívat, jópofát és olcsó dolgot szeretnék, csak még nem tudom mi legyen az:( Ha van ötletetek, köszönöm!
2011. máj. 3. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
porcelán:D www.csajaghylaura.hu
2011. máj. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Èn az egyik baráti párnak egy drágább(1000Ft) üveg tálat vettem. (ha nem közeli akkor jo egy olcsobb is)

amibe penne tésztát öntöttünk és abba dugdostuk a pénzt.

nekik pénz volt a kérésük, így adtuk nekik.

2011. máj. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ismerős kapott egy jópofa dobozt.

Egy nagy, fa teásdoboz, amiben rekeszek vannak, mátkapárral a tetején, bár gondolom mást is lehet festeni rá.

Kis vicces ajándékok vannak benne, felirattal.

Ilyenek, hogy: óvszer- ha még nem akartok gyereket.

csipkebugyi- ha már akartok gyereket.

Túlélőfelszerelés a férjnek: füldugó.

Túlélőfelszerelés a feleségnek: szemellenző.


A többire sajnos már nem emlékszem. Azt hiszem, tesz-veszen vették, valami olyasmi a neve, hogy házassági felszerelés, vagy hasonló. :(

Sajnos most nem találtam hasonlót, de ilyet ti is biztos tudtok csinálni, csak kell pár jó ötlet.

2011. máj. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért túl olcsó dolgot nem illik vinni! A kaja árát legalább illik beletenni az ajándékba!
2011. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi számít olcsónak? Lehet kapni pl. bort esküvőre való felirattal ("sok boldogságot!", gratulálunk!" stb.), ennél kicsit drágább, ha szettben veszed 2 db borospohárral, melyekre 2-2 aranygyűrű-motívum van gravírozva, ennél is drágább, ha mindezt selyemmel bélelt díszdobozba pakolva veszed meg (kb. 10000 Ft - de a vacsorátok is benne van ennyiben, ha arra is hivatalosak vagytok, nemcsak a szertartásra...)

Gyönyörű, keramikusművész által készített Házi áldást vettem évekkel ezelőtt esküvőre, akkor volt 3500 Ft, most sem lehet 5000-nél több.

Nagyon szép esküvői fotóalbumot, amibe majd a nagy napon készült képeiket tehetik, már 3000-3500 Ft körül is kapsz.

2011. máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi az eddigi ötleteket, tetszenek! A vacsorára nem vagyunk hivatalosak, csak a szertartásra. Ha valakinek jut még eszébe valami, azért köszi!
2011. máj. 3. 16:09
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. máj. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem vegyetek egy perselyt (mondjuk egy kutyaformájút) és abba tegyétek az ajándékra szánt összeget.

2011. máj. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!