Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Megharagudnál a lány testvéred...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megharagudnál a lány testvéredre, ha nem kérne fel koszorúslánynak az esküvője előtt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 07:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha fiú lennék, akkor egyáltalán nem haragudnék.
2011. máj. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha lesz koszorus lány és felnöttek is akkor igen.

ha nem lesz koszoruslány vagy csak nagyon apró gyerekek akkor nem.

2011. máj. 12. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, lesz e koszorúslánya egyáltalán, nem e tanúnak akar felkérni, miért nem kérdezel rá? én legalábbis tuti megemlíteném a tesómnak hogy akarja e hogy koszorúslány-tanú legyek ?
2011. máj. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat


Nem fiú vagyok, bár poénnak jó volt, de gyenge...


Nem kérdezek rá, mert ha azt tenném, akkor olyan mintha ráerőltetném magam. Ha ez nem szívből jön és ha ez valakinek nem jut eszébe önmagától akkor azzal nem lehet mit kezdeni (szerintem).


A tanu-kérdés az egy nagyon jó kérdés volt...erre nem is gondoltam...

2011. máj. 12. 08:53
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

nem, ez az ő napja..

és ha a barátnőit szeretné, akkor legyenek a barátnői :)

2011. máj. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

nekem is van két hugom, és az esküvőn, ha igy halad tovább a viszonyunk, akkor meg sem lesznek hívva az anyámmal s az élettársával egyetemben...


hogy mit fognak gondolni, nem érdekel.

Képtelen megkeresni, hogy beszélgessünk, s ha keresem őket, akkor nincs idejük, de ha netalántán beszélünk is, akkor is össze vissza hazudnak...


ez nem kapcsolat, s nem akarom őket látni a koszorúslányaim között

2011. máj. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Ez csakis attól függ, h ő milyen esküvőt képzelt el magának, és hogy milyen a kettőtök viszonya. Én pl voltam koszorúslány 19 éves koromban bátyámnál úgy, hogy a menyasszony kért meg, mint barátnőjét! :D
2011. máj. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%

Nekem 3 bátyám van, és én meg sem kérdeztem hogy lehetek e és nem is vártam a felkérést, hanem azt mondtam én koszorúslány leszek. Vagyunk olyan viszonyban hogy ezt megtehessem, szóval nem volt olyan érzése senkinek hogy ráerőltettem valamit is.Rajtam kívűl még voltak egy páran. De szerintem senkivel nem úgy volt hogy konkrétan felkérték.

ha olyan a viszonyotok akkor simán kérdezz rá.Nehogy utána az legyen hogy nem gondoltam hogy lennél, vagy nem akartam hogy költségeid legyenek

2011. máj. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem haragudnék. Belegondolva én sem biztos, hogy hívnám, pedig nem vagyunk rosszban. Neki megvan a szerepe, a nővérem. A barátnőim meg a barátnőim, a legjobb barátnőm lesz meg a tanum, akkor is, ha valaki fejre áll...
2011. máj. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!