Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre illő ilyen fülbevalót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre illő ilyen fülbevalót berakni? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


A nagyimé volt, elég régimódi típus, de szépen csillog, nem hivalkodó. Én csak vendég leszek, nem menyasszony, de valaki kérdezett, hogy mi lesz a fülemben, és megmutattam, és leszólták hogy ez nagyon öreges. Vagy kislányos, de semmiképpen sem egy fiatal lánynak való, ne is hordjam egyáltalán. Szerintetek?


2011. máj. 14. 18:17
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon szép, nem régimódi hanem klasszikus és kifinomult. Aki ezt leszólta annak semmi ízlése nincs vagy gondolom a derekáig érő hupilila karikákra bukik. Ne törődj vele vedd fel nyugodtan.
2011. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem hány éves vagy? Amugy szerintem egy esküvőre simán fellehet venni.
2011. máj. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is szép, de elég elegáns. Nem mindegy mit veszel fel mellé.
2011. máj. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Nekem is van ilyen, nem igazán szeretem mert nem fiatalos és nehéz kicsit. A családban több idős néninek van ilyen, mondjuk azok kicsit nagyobbak, de ugyanez a forma. Ha már elvették a kedved ne rakd be, de ha nem zavar hogy leszólták akkor felteheted. N/34
2011. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szebb,mint a ma divatos fülbevalók.
2011. máj. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
nincs ezzel semmi gond.
2011. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez attól is függ, milyen lesz a ruhád és frizurád.Van, amivel nagyon elegáns ez a fülbevaló, van, amivel öreges.

Én ezt egy sötét, rafinált szabású de elegáns ruhához, szépen feltűzött hajhoz tudom elképzelni, úgy nagyon jól mutatna szerintem.

2011. máj. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szép és a klasszikus darabok mindig betalálnak, hiszen nem a mai tucatdivat csingilingi hanem igazi elegáns darab.
2011. máj. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nőies,sötét ruhához szerintem is jó.Néha a keesebb több.

Hétköznapokra talán nem a legmegfelelőbb,de egy esküvőre szerintem okés.

2011. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Sötét ruhám lesz, és a hajam félig fel lesz tűzve. Amúgy nekem sem tetszett eleinte, meg tényleg idős néniknek van ilyen, de mikor betettem azt vettem észre hogy jól áll.

21 éves vagyok egyébként.


Még egy dolog: sima hétköznapokon nem jó azt mondjátok? :)

2011. máj. 14. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!