Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőre illő ilyen fülbevalót...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőre illő ilyen fülbevalót berakni? (Kép)

Figyelt kérdés

[link]


A nagyimé volt, elég régimódi típus, de szépen csillog, nem hivalkodó. Én csak vendég leszek, nem menyasszony, de valaki kérdezett, hogy mi lesz a fülemben, és megmutattam, és leszólták hogy ez nagyon öreges. Vagy kislányos, de semmiképpen sem egy fiatal lánynak való, ne is hordjam egyáltalán. Szerintetek?


2011. máj. 14. 18:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%
Egy arany fülbevalót bàrmikor lehet hordani, nem csak alkalmakkor.
2011. máj. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, lehet, hogy egyedül vagyok a véleményemmel, de ez egy nagyon szép és szolid darab, ami bármihez passzolna, hétköznapi szettekhez is, és egy cseppet sem öreges, inkább klasszikus. Nekem tetszik.
2011. máj. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
47%
Őszintén szólva, nekem hétköznapi darabokhoz nem tetszene (én ajánlottam egyébként a sötét ruhát).Ahhoz olyan...semmilyen.A nagyon divatos holmikhoz nem passzol, a "konfekciós" cuccokkal meg akár tényleg "öregesen" mutathat.
2011. máj. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%
Oké, jó, lehet, hogy fameros, laza surranó-szettekben tényleg meghasonulna önmagával szegény fülbevaló :) De akkor is szép, klasszikus darab, esküvőre meg egyenesen tökéletes.
2011. máj. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
72%

szegény nagyikámnak is ilyenje volt. én eltettem emlékbe, nem hordanám.


ha jó ruhával veszed fel, akkor szolid, mégis elegáns leszel. mondjuk hétköznapokon nem biztos, h illik a ruhatáradhoz.

2011. máj. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát akik leszólták,azok csak szeretnének ilyen szép fülbevalót,mint a tiéd!!!Tanuld már meg,hogy nemkötünk mindent a többiek orrára...mert úgy is csak irigykednek.
2011. máj. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

megfelelő szettel hétköznapokon is hordhatod...csak mindig illjen hozzá:)

esküvőre tökéletes, elegáns,nem csicsa-micsa...

2011. máj. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!