Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogy eltek egyutt anyosotokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy eltek egyutt anyosotokkal es aposotokkal?

Figyelt kérdés
22,25 evesek vagyunk es nemsokara hazasok. a szuleinel laknank,mert nekik emeletes hazuk van,es nekunk fennt lenne minden kulon(konyha szoba furdo) a szuleinek meg ugyanez lennt. mit szoltok hozza? az anyossal jol vagyok most ,de egyebkent neha nagyszaju es nagyon fosveny.nem lenne kozosbe az udvaron kivul semmi.szerintetek van esely jol egyuttelni veluk? en tudok fozni mosni takaritani, nekem ilyen teren semmi segitsegre nem lenne szuksegem.ti hogy eltek egyutt parotok szuleivel?vannak gondok?szerintetek nalunk milyen gondok adodhatnanak? ja es mindketten dolgoznank,ugyhogy anyagiakra se lenne szuksegunk.koszi szepen, 22L
2011. máj. 29. 14:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
68%
Mi nem élünk együtt anyóssal és apóssal, de sokan igen és szerintem megoldható a dolog. le kell üllnötök megbeszélni, hogy senki nem szól bele a másik életében.
2011. máj. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Pároddal beszéld meg,ő hogy gondolja, és majd ketten eldöntitek.
2011. máj. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

Ezt csak te tudhatod, az általad leírt dolgokból maximum következtethetünk, de nem tudhatjuk, pontosan milyenek a párod szülei. Tudod: lakva ismered meg a másikat, ki tudja, akkor milyen lenne az anyós, ha már amúgy is leszűrted, hogy fösvény és nagyszájú. Nos, könnyen lehet, hogy tipikus olyan "én házam, én parancsolok" típus lenne, csak most gondolod, hogy elvileg egy emelet választana el tőle, gyakorlatban lehet, hogy dirigálna, beállítana a "ti" területetekre.

Meg lehet próbálni, de én félnék ettől. Én tudom, hogy nem laknék együtt párom szüleivel, pedig nem nagyszájúak - most. De valahogy tutira veszem, ha ott élnék, minden más lenne, megérzem, ha megjátsszák magukat az emberek.

22L

2011. máj. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
megbeszeltuk,szerinte ok, de en a ti tapasztalataidra vagyok kivancsi,mert bizti sokan azt hittek h szuper az anyos es aztan kenytelenek voltak kiabrandulni a viselkedesebol...
2011. máj. 29. 14:47
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

Elsősorban neked kell magadba tisztázni, hogy mennyire vagy képes együtt élni a nagyszájú anyósoddal, és az apósoddal.

Szerintem nálatok csak az lenne, hogy mindig azon fogsz agyalni és szorongani, hogy mikor mit talál majd ki az anyósod.

Szerintem csak addig lakjatok a párod szüleivel, amíg össze nem jön annyi pénz, hogy vegyetek egy saját lakást.

Persze az más kérdés, hogy a párod mennyire "anyuci kicsi fia" és mennyire tudja az anyja befolyásolni.


Párom szüleivel a lehető legjobb a viszonyom, soha nem volt még probléma, és ugyan így van a párom is az én szüleimmel. De mi azon vagyunk, hogy össze gyűjtsünk annyi pénzt, hogy egy saját lakást vegyünk magunknak. Igaz ez majd csak 1 év múlva lehetséges, de tudunk várni.

Szerintem nektek is ezt kellene tenni. De ezt Ti tudjátok!


21 éves menyasszony.

2011. máj. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Előre ki szeretném kötni, hogy nem minden anyós egyforma, vannak olyan anyósok, akik aranyat érnek.

De anyum túlságosan is megjárta, hogy egy ilyenbe belement.

Az az embernek nem nevezhető nagymamám pokollá tette az életét nap mint nap az alkoholista lányával együtt.

Mikor velem 6 hónapban volt egy könnyüvérű, családromboló nőt akart apumra erőltetni, folyton lekurv@zza anyumat (habár csak apummal volt a mai napig), folyton rágalmazza.

és nagyon sokszor megfenyegette, hogy úgy megkuruzsolja, hogy senki rá nem ismer.

Egyszóval sok rosszat tesz a mai napig a családunk ellen semmi szégyen nélkül, és még ő van megsértődve, ha hűvösen viselkedünk vele.

És amiket leírtam még lehet nevetni, mert nem olyan súlyosak.

Nem szeretnék ítélkezni a kérdező anyósán mert nem ismerem, de én személy szerint a saját tapasztalatom alapján óvakodok az anyósoktól.

22/L

2011. máj. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Lek**vazza edesanyadat a ven lotyo? nem tudjatok eltenni lab alol? mar megbocsass de sajnalom edesanyadat es a csaladot!

Amugy nagyon szepen koszonom mindenkinek a valaszait! Kellemes napot kivanok nektek!

2011. máj. 29. 15:04
 8/18 anonim ***** válasza:
81%

Én semmi pénzért nem élnék együtt az anyóssal, apóssal, de még anyámmal sem. Nem mintha anyámmal bajom lenne, de ne legyen ott állandóan az útban. Az a normális ha a fiatalok különköltöznek a szüleiktől és nem szólnak bele az életükbe.

Nem akarok úgy járni mint egy haverom akinek a felesége nem akart elköltözni anyuci szoknyája mellől így inkább építettek egy emeletet a házra és ott élnek egymás szájában.

2011. máj. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
58%

Én az ilyen tipusú együttélésre még nem láttam jó példát.

Az egyik sógornőmék pl kifejezetten az anyósa házára építkeztek, ráhúztak egy felső szintet, mert arra nem lett volna keretük, hogy telket is vegyenek, meg építkezzenek (a ház vásárlása nem tudom, miért nem jött szóba) és így majd milyen jó lesz. Aha, nagyon jó lett.

Született azóta két gyerekük, az elsőt jóformán nem ők nevelték, 7 éves, mert állandóan levitték magukhoz a nagyszülők, természetesen puszta jószándékból, ők meg nem mertek ellentmondani. A második gyereknél átestek a ló túloldalára, őt mindenhova magukkal cipelik.

A sógornőm a gyerekek születése óta otthon van, már mindedkettő ovis. Most már nem akar ott lakni, a férjével is veszekednek emiatt, de elköltözni nem tudnak, miből? a lakást nem tudják eladni így.

A csaj idegei meg már cafatokban. Múltkor egy teljesen más ügyből kifolyólag (a férjemmel nem tartottunk 30 fős összejövetelt az egy éves gyerekünk szülinapján, és ők ezt sérelmezték) leordította a fejemet, hogy ÉN ezt mégis hogy képzeltem, meg amúgy is egy p.csa vagyok, meg paraszt stb. Ezután a párom rokonsága azt várta, hogy majd ÉN kérek bocsánatot tőle, mert hogy értsük meg, neki most "összejöttek" a dolgok, a férjével,az anyósával, a lakással.

Hát engem meg nem érdekel. Nem tehetek róla, hogy idegbeteg lett, mert odacuccolt anyóshoz.

Ez csak egy családon belüli példa, de az esetek 90%ban nem szerencsés együtt élni anyósékkal.

2011. máj. 29. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
Anyóstól függ. Én akkor sem tudnék együtt élni velük ha külön szint lenne és semmi közös. Még ha az ajtómat is zárnám azt is betörné olyannyira rámászik az emberre és nem hagyja levegőhöz jutni. De ez csak az én anyósom. Köszönöm jól vagyok, hogy 300km-re van tőlem.
2011. máj. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!