Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Első házasságotokat kötők!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első házasságotokat kötők! Kicsi vagy nagy esküvőt és lagzit szeretnétek? Ruha milyen lesz: hagyományos fehér habos vagy másszínű kosztüm?

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 19:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Kis optimista. "Első házasságot"
2009. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
:D:D
2009. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
????????
2009. okt. 11. 19:24
 4/15 anonim ***** válasza:
Én kicsit: csak mi és a barátaink, ugyanis apu nagyot akar és az összes rokont oda akarja csődíteni, én pedig ebből nem kérek.
2009. okt. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyetlen házasságomat szándékozom megkötni.De hogy a kérdésre válaszoljak,mi sima szolid polgárit tervezünk a vőlegényemmel,szűk családi körben,egyáltalán nem vágyunk hatalmas,mulatós lagzira,ez egyikünk személyiségéhez sem illik.Különben sem szeretnénk milliókat kiadni egyetlen napra,még ha esküvő is,akkor sem.Én a szándékot tartom a lényegnek,nem a körítést.

Ruhát illetően:ebből kifolyólag habos-babost sem akarok,kosztümös sem nagyon vagyok,így majd valami szép alkalmi ruhát fogok választani(azt hiszem ez fehér lesz mégiscsak),hozzá néhány szál gyönyörű vörös rózsát csokornak,ez a kedvenc virágom:)

Szóval én így képzelem el a számomra tökéletes esküvőt.

2009. okt. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jó, hát persze én úgy értettem, hogy jöhettek volna olyan válaszok is, hogy "mi már kicsit tervezünk, meg kosztümöset, mert mindkettőnknek ez lesz a második házassága, stb", de én spec nem erre gondoltam, hanem arra, aki előtte lány volt. Persze, így félreérthető, bocs.
2009. okt. 11. 19:58
 7/15 anonim ***** válasza:
77%
Kedves Kérdező! Mi májusban szeretnénk házasságot kötni, kb. 160-an leszünk, nem tudom ez sok vagy kevés. Kinek hogy. Fehér habos királylányos ruhám lesz, mert kislány korom óta erről álmodom! Most végre meg van rá a pénz. Vőlegényem 30 én 25 leszek akkor. Sietünk mert utána nagyon szeretnénk kisbabát! Szerintem nekünk nagy esküvőnk lesz és nagyon boldog vagyok! Mindenkinek sok boldogságot! Puszi
2009. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sok boldogságot mindenkinek! Kedves Utolsó: ez tényleg szép és nagy lagzi lesz!
2009. okt. 11. 20:07
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
Nekünk tavaly volt az esküvőnk. Királylányos fehér ruhám volt pedig csak 17-en voltunk:)))))
2009. okt. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekünk sem lesz nagy kb.30 fő,ültetett-állófogadást szeretnénk a saját kertünkben(remélem majd valahogy elférünk).Én nem szeretem a fidres-fodros dolgokat,nem az én stílusom.Inkább valami egyszeűbb szabású,fehér,szolidan díszített menyasszonyi ruhám lesz majd pár év múlva,mert jelenleg nincs rá pénzünk,de nem is ez a legfontosabb hanem,hogy együtt vagyunk és van egy 1 éves kislányunk.
2009. okt. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!