Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A párom 8 év alatt nem vett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom 8 év alatt nem vett feleségül, pedig már 3 gyermekünk van, miért nem akarhat elvenni?!

Figyelt kérdés
8 éve vagyunk együtt,3 gyermekkel,már kétszer megkérte a kezem,de nem komolyan csak gyűrűt kaptam,de még a mégkérés sem volt romantikus.Az exfeleségét,aki többször is megcsalta 4 év alatt elvette,és amikor erre rákérdezek,hogy őt miért,engem miért nem a válasza annyi,hogy nem tudom...szerintetek erről mit gondoljak?!
2011. jún. 3. 23:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
19%

jaj tényleg ez a legnagyobb bajod? Nekem is fontos, hogy elvegyen majd a barátom a későbbiekben, de talán mégsem minden áron.

Van 3 gyereked, 8 éve együtt vagytok. Most komolyan tönkre akarod ezzel vágni a kapcsolatotokat? Tipikus női hozzáállás, én is hajlamos vagyok ilyenre: ha minden jól megy, akkor keresek valami problémát. A gyerekeidnek teljesen mindegy, hogy volt-e esküvő, de az már kevésbé, hogy milyen otthon a légkör.

Ismerek egy ilyen családot, pont három gyerek és nincs házasság. Szülők boldogok, a legkisebb gyerek már 18 éves... A gyerekeket egyáltalán nem zavarja, hogy a szüleik nem házasok. Teljesen megértik, hogy ez akkor a szüleiknek nem volt fontos.

L/20

2011. jún. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha már megkért, akkor mondd meg, hogy most házasodni akarsz és pont, és cibáld el megbeszélni az időpontot.

Egyébként nálunk is húzódik a pénz miatt az esküvő, de nyolc évet biztosan nem fogok várni, ha nincs keret, akkor megesküszünk szűk családi körben lagzi nélkül. Ennek a költsége csak párezer Ft.

2011. jún. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
82%

Bocsi de ezért te is felelős vagy egyrészt.

Egy igazi kapcsolat abból áll, hogy megbeszélik a dolgokat és kompromisszumokat kötnek.

De ahogyan az előttem szóló írta, ha eddig megfelelt papír nélkül akkor pont most miért a papír a legfontosabb? Főleg 3gyerek után? Vagy ha szerettél volna papírt is akkor a gyerekek előtt kellett volna "erőltetni". De így meg boldog, mert van élettársa, gyereke stb. és ezen a helyzeten nem nagyon akar változtatni. Mert minek? Eddig is minden rendben volt ezután is az lesz. Kivéve akkor, ha Te hisztizel a papír véget.

2011. jún. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
46%
Az igaz, hogy nem 8 év és 3 gyerek után kellene gondolkodni, hanem előre. A legtöbb férfi sajnos, nem sajnos iylen, ha elköteleződés nélkül mindent megkapnak, amit akarnak, akkor nem fognak elköteleződni. Egyetlen megoldás van leülsz vele beszélgetni, és elmondod szültél neki 3 gyermeket vele képzeled el az egész életed, és nagyon bánt, hogy nem hivatalos a kapcsolatotok. Nagyon vágysz arra hogy esküvőd is lehessen. A pénzügyi részét meg meg lehet oldani, nem kell milliókat költeni, egy szebb esküvőt, mondjuk nem 100 vendéggel, hanem a közelebbi családtagokkal ki lehet hozni szerintem pár havi spórolásból. Gondolj bele, ha csak 10ezret is félreraktok mindkettőtök fizetéséből, egy év alatt már csak összejön annyi, hogy egy kisebb esküvő beleférjen.
2011. jún. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!