Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti már mondtátok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti már mondtátok azt egy csaj mellére már h "aranyos"? Ez most mit is takar pontosan? Tetszik vagy csak. Hmm elmegy, de nem jó?! Mert a barátom mindig ezt mondja.

Figyelt kérdés
18/L
2011. ápr. 13. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem! :) nem szoktam becézgetni a melleket :)


De szerintem kb ezt gondolhatta: "kissebbek a melleid de szépek formásak és aranyosak ez által"

2011. ápr. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak nem meri nyíltan a szemedbe mondani, hogy annyira kíván, hogy fel tudna falni téged a ciciddel együtt, mert attól tart, hogy azt fogod gondolni, hogy csak arra kellesz neki. :)
2011. ápr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ezt a szót én olyan cicire használnám amelyik pici, de szép és formás ami pont tenyérbe illik

imádom az olyat :)

2011. ápr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
a barátom is ezt mondja az enyémekre, meg hogy játékosak :D amúgy azért, mert elég kicsik, de formásak :)
2011. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
az a fiú mondja ezt aki gerjed a kis mellekre, ennyi:)
2011. ápr. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem tom, hogy mondtam e már cicire, hogy aranyos. Nem emlékszek minden szóra amit csajoknak mondok.

De ha igen, akkor sem bántásként. Én ezt bóknak szánnám. Aranyos, édes, imádni való cicid van drágám.

2011. ápr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sokfajta jelzőt használunk rá :) Nekem majdnem midnefajta bejön kivéve a hatalmas óriási hájas vagy szilikonos meg az apró amit 2 ujjal kell fogni ...
2011. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Aranyos mell?Hát érdekes, én nem ezt a jelzőt használnám.

Viszont ha egy csajra mondjuk, hogy aranyos, az azt jelenti, hogy tetszik, csak egy kicsit burkoltan/nem egyből nyíltan vállaljuk fel:)

Amúgy valószínű, hogy pozitív a jelző és nem valami elferdített kritika.

2011. ápr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
:)
2011. ápr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A jóisten tartsa meg ezt a jó tulajdonságodat, drága lányka! :-)
2011. ápr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!