Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Segítség ruha kérdésben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség ruha kérdésben?

Figyelt kérdés

Koszorúslány leszek egy lakodalomban, szóval éjfélig nincs gond a ruhával, de éjfél után milyen ruhában legyek?


Valami egyberuhára gondoltam, ami kb. térdig ér, de nem tudom mi lenne a legmegfelelőbb. Nem akarok túlzottan kiöltözni, de nagyon alul se. Tetszenek a virágmintás ruhák is, de az olyan, mint egy strandruha.:S A feketét nagyon szilveszterinek gondolom, a fehér pedig úgy tudom a menyasszony színe.

Egy kisvárosi lakodalom, nem a legpuccosabb helyen, de azért mégis az alkalomhoz illően kell megjelenni.


(amúgy 22 éves vagyok, 160 cm, átlagos alkatú)

Már nincs egy hónap a lagziig.:S


Aki tud, az legyen szíves linkelni pár képet, nagyon megköszönném.


2011. jún. 13. 16:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%
rossz kategoria
2011. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem jó a kategória (esküvő)

Jó keresgélést: [link]

Kevesebb, de azért van a kérésednek megfelelő: [link]

Vagy nézz szét a helyi butikokban, üzletekben és keress számodra megfelelő, tetsző alkalmi ruhát.

2011. jún. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
46%
csak koszorús lány vagy nem a menyasszony. addig figyelnek rád is még rajtad van a koszorús lány ruha, ha leveszed észre se fognak venni, szóval azt veszel fel utána amit akarsz. Csak feketét ne mert az nagyon gáz. Fehérben is lehetsz nyugodtan, hisz a menyasszony éjfél után pirosban lesz gondolom.
2011. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%

Utolso,

Ne mondj mar ilyet! Pippa Middleton-t meg mindig figyelik. oltozz fel csinosan. A viragos nem feltetlenul strandra valo, a fazonatol fugg.

2011. jún. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%
Nem hiszem, hogy Pippa Middleton és a kérdező egy kategória... :D
2011. jún. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

A linkbol nekem ez tetszik.


[link]

2011. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
49%
Miert? Ki volt azelott Pippa Middleton? Egy kisebb varosi lany.
2011. jún. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Ne viccelj már, azért nem mindegy, hogy a testvéred a királyi családba házasodik, a világ legtöbb cikkezik az esküvőről, vagy egy "hétköznapi" esküvőn vagy koszorúslány.
2011. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
*a világ legtöbb újsága
2011. jún. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
na most komolyan az esküvőn kit nézz mindig mindenki, hát az ifjú párt.
2011. jún. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!