Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Segítség ruha kérdésben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség ruha kérdésben?

Figyelt kérdés

Koszorúslány leszek egy lakodalomban, szóval éjfélig nincs gond a ruhával, de éjfél után milyen ruhában legyek?


Valami egyberuhára gondoltam, ami kb. térdig ér, de nem tudom mi lenne a legmegfelelőbb. Nem akarok túlzottan kiöltözni, de nagyon alul se. Tetszenek a virágmintás ruhák is, de az olyan, mint egy strandruha.:S A feketét nagyon szilveszterinek gondolom, a fehér pedig úgy tudom a menyasszony színe.

Egy kisvárosi lakodalom, nem a legpuccosabb helyen, de azért mégis az alkalomhoz illően kell megjelenni.


(amúgy 22 éves vagyok, 160 cm, átlagos alkatú)

Már nincs egy hónap a lagziig.:S


Aki tud, az legyen szíves linkelni pár képet, nagyon megköszönném.


2011. jún. 13. 16:09
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Utolsónak köszi:)

Biztos minden rendben lesz, csak kb. 10 éves koromban voltam utoljára lakodalomban, és egy kicsit most bajban voltam.:)

2011. jún. 13. 22:08
 22/23 anonim ***** válasza:

Heh? A fehér az esküvő egész időtartama alatt szigorúan tilos! Még akkor is, ha a menyasszony már átvette a piros menyecskeruháját. Pippa Middletont pedig azért figyelik, mert szégyenszemre fehéret vett fel, pedig az az összes "fehér ruhában esküdő" országban nagy bunkóságnak és tiszteletlenségnek számít, szóval nem azért figyeltek fel rá, mert ő Kate húga!

Elvileg egyébként feketét sem illik felvenni, mivel az a gyász színe (állítólag azt jelenti esküvőn, hogy nem értesz egyet az ifjú pár házasságával), meg pirosat se, mert az a menyecske színe. Csak a legtöbb embernek ugye fekete és piros koktélruhája szokott lenni, ezek a leggyakoribb színek ebben a ruhafajtában, pontosabban ezt szeretik az emberek a leginkább megvenni, mert sokaknak áll jól, meg könnyebb elegánssá tenni, mint a kanárisárgát pl. Szóval nem mindig sértődik meg a pár, ha pirosat vagy feketét vesz fel a násznép egy-egy tagja, De mivel te most veszel, szerintem inkább került ezt a két színt is.


Ennek fényében én ilyesmi ruhát vennék fel:

(ne a színeket nézd, hanem a fazonokat! Ha fekete vagy fehér ruhát linkelek, akkor azt persze más színben gondoltam)

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Ilyen ruhákat lehet találni bármelyik plázában. Én a Westendben tudok kettőt: egyik az étterem résznél van, annak is a Burger King felőli részénél. A másik bolt pedig azt hiszem az első vagy a második emeleten van, középső "lyuknál" ott ahol az aluljárószinten a meki meg a szökőkút van, csak 1 vagy 2 emelettel feljebb.

2011. jún. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Köszi, amit linkeltél, abból a kék nagyon tetszik:)


Háát, Pestre biztos nem megyek el érte, kicsit messze, de remélem itt is találok hasonlót!:) Mégegyszer köszi, sokat segítettél te is.

2011. jún. 13. 22:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!