Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Segítség ruha kérdésben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség ruha kérdésben?

Figyelt kérdés

Koszorúslány leszek egy lakodalomban, szóval éjfélig nincs gond a ruhával, de éjfél után milyen ruhában legyek?


Valami egyberuhára gondoltam, ami kb. térdig ér, de nem tudom mi lenne a legmegfelelőbb. Nem akarok túlzottan kiöltözni, de nagyon alul se. Tetszenek a virágmintás ruhák is, de az olyan, mint egy strandruha.:S A feketét nagyon szilveszterinek gondolom, a fehér pedig úgy tudom a menyasszony színe.

Egy kisvárosi lakodalom, nem a legpuccosabb helyen, de azért mégis az alkalomhoz illően kell megjelenni.


(amúgy 22 éves vagyok, 160 cm, átlagos alkatú)

Már nincs egy hónap a lagziig.:S


Aki tud, az legyen szíves linkelni pár képet, nagyon megköszönném.


2011. jún. 13. 16:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
24%
Dehogy viccelek. Mindenkinek a sajat eskuvoje, koszorulanykodasa a legfontosabb. Ne dolj be a magazinoknak. Pippa sem lett volna olyan nagy szam a feher ruhaja nelkul. Itt AU-ban nem vagyunk nagyon elragadtatva, ki kinek a sogornoje.
2011. jún. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, nem jutott el hozzád az üzenet, amire ki akartam lyukadni.

Na mindegy.

2011. jún. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
24%
De eljutott, de nem veszem be.
2011. jún. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

jo téma:) csak ez nem segit a kérdezőnek. nem küldök linket, mert ilyen helyekröl már ugy sincs időd rendelni, ált. nem szok meg jönni egy honap alatt, és azt irtad h már annyi idő sincs

nézz körul ilyen elegánsabb butikokban, keress koktélruhát, vannak már egész jo árban is, ha ez gond lenne, nagyon szép olyan ami térdig éro, nyakba akasztos, a hátulja teljesen kivágott, vmi élénk szint is választhatsz v vajszinu, esetleg ezüst feketével kombinálva...hidd el h találsz vmi jot, hajrá:)

2011. jún. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
én nem javaslom a virágmintás ruhát, bár ha az tetszik azzal sincs semmi gond:)
2011. jún. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

"De eljutott, de nem veszem be."

Mi mi mi? Mit kéne bevenned? Áh. Totál nem értelek.

Valaki azt mondta, hogy a figyelem nem elsősorban a koszorúslányon van, hanem a házasságot kötő páron. Erre te felhoztad, hogy Pippa-t is még mindig figyelik.

Erre én megpróbáltam megvilágítani, hogy nem egy kategória, őt azért figyelik (már aki, én biztos nem, mert ilyen cikkeket nem olvasok), mert a testvére a brit trónörököshöz ment hozzá, ami nagy esemény a királyság életében, ott minden mozdulatot árgus szemekkel figyel a sajtó, TVtársaságok, újságok, és innentől kezdve a családba beházasodó plusz az ő családja is ki lesz téve a médiának. Így működik a bulvársajtó. Függetlenül attól, hogy engem hidegen hagy a dolog.


Egy normális esküvőn a koszorúslány ruha levetése után nem kell annyit gondolkozni, szerintem kedves kérdező vegyél fel olyan egyberuhát, ami kényelmes, lehet benne táncolni. Ne fehéret, mert könnyen leöntheted/leeheted.

2011. jún. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen nagyon csini lenne:

[link]


:)

2011. jún. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Ja és nekem a kék tetszik jobban (:

2011. jún. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Köszönöm mindenkinek a választ. A belinkelt ruhák nagyon szépek, van is már elképzelésem:)


Először mikor megláttam mennyi válasz érkezett, nagyon megörültem, de aztán láttam mi van itt...:S

Ezt írtam a leírásomban:"Egy kisvárosi lakodalom, nem a legpuccosabb helyen, de azért mégis az alkalomhoz illően kell megjelenni." magyarul: nem képzelem magam királykisasszonynak, hercegnőnek, és semmi ilyesminek, azt is tudom, hogy nem én leszek a főszereplő, de annyi sütnivalóm van, hogy egy lakodalomba nem lehet akármi göncben odaállítani. Azt is írtam, hogy nem akarok túl, de alul öltözni sem...és még annyit, hogy igen, nem engem fognak nézni (nem is ez a célom)-kivéve abban az esetben, ha valamit el**eszek a ruhaválasztásnál.:)

A kategória nem értem miért rossz, de mindegy is.


Akik segítettek, azoknak mégegyszer köszönöm!::)

2011. jún. 13. 18:52
 20/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha kihagyod a fehér-piros-bordó-fekete színeket, nem választasz merész fazont és az alkatodnak megfelelő szabást sikerül találnod, csak jól sülhet el a dolog. Az, hogy térdig érőre gondolsz, jó ötlet, nem illik vendégként feltűnősködni egy esküvőn. Bár a kérdésedből nekem úgy tűnik, jól fogsz választani, mert tisztában vagy az alapelvekkel. :)


Jó keresgélést és jó bulizást a lagzira! :)

2011. jún. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!