Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe került összességbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került összességbe az esküvőtök?

Figyelt kérdés

Lehet részletezni is a listát.

Pl. étel, ital: xFt

helyszín, zenekar, ruha, fodrász, sminkes, díszlet meg ami még nem jut eszembe:$


2011. jún. 14. 13:55
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez mindig örök vita lesz! Mi a francért nem lehet elfogadni,hogy van akinek ez kell, van akinek az. Van, aki erre költ, van aki arra! Tiszteletben kell tartani bárki bárhogy is dönt és nem megszólni!

Senkinek semmi köze hozzá,hogy a másiknak mennyi pénze van, vagy mennyi nincs, ill. hogy mire költi!

2011. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 LN09 ***** válasza:
100%

Nem általánosít senki. Csak megkérdezték, hogy ennyi pénzt nem sajnáltak-e rá. Engem is érdekelt, hogy 6 milliót mire lehet elkölteni. De már nem vagyok rá kiváncsi, mert megkapom érte, hogy mit kiváncsiskodok, meg mi közöm hozzá, meg biztos féltékeny vagyok.



Jó, persze kinek mire van igénye.

Csak ez a 6 milliós esküvő szerintem mindenkinek megütötte a szemét, pláne, hogy még oda is írta, hogy elváltak mert a férj megcsalta. Lehetett rá számítani, hogy ezért valaki szólni fog :)

2011. jún. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
olyan 800.000ezer körül,47 fővel,tavaly októberben. Video ingyen volt,ismerős készítette,a fotóst is ő hozta 20.000 ezerért.Szertartás 16.000, Ruhám(mindennel együtt) 70.000, férjem öltönye 20 vagy 30 ezer, kaja,pia 500.000,zenészek 90.000,frizura és smink kb. 5000 együtt,csokrok,dekor 30.000.Nem röpködtek galambok,nem volt limuzin,egy szolid esküvő volt.(egy dologban"flancoltunk" egy nagyon jó éttermet választottunk.)
2011. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
100%
De én pl. magasról szarom le (bocs a kifejezésért), hogy mire költi azt a 6 milliót. Ezek szerint akkor én nem akadok fent ilyeneken!:) Ha volt rá neki, hát volt rá neki! Nem az én pénztárcámból fizette, addig nem érdekel.
2011. jún. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 LN09 ***** válasza:
100%

Jajj, most azért mert mertem megkérdezni, hogy mire költötte a 6 milliót, akkor már fennakadok? :O Én is magasról ... le, csak kiváncsi voltam, hogy mi került egy esküvőn annyiba, pláne, hogy 170 vagy mennyi fő volt. Elhiheted, hogy nem sajnálom senkitől sem, amíg nem nekem kell fizetni.


Szerintem mindenkit a kiváncsiság hajt és nem az irigység, meg a belekötés! NAH :)

2011. jún. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
76%

A 6 millió kb. így oszlott meg:

1,5 millió ruhák

3 millió kastély bérlés, étel, ital

500 ezer virágok

200 ezer sütemény

200 ezer fotós

300 ezer vőfély, zenekar

A maradék szék, asztal bérlés, huzattal, terítővel, anyakönyvezető, templomi szertartás és virág, fodrász, sminkes, kozmetikus stb.

A szüleim ezen felül még hívtak sztárvendégeket és volt egy 20 perces tüzijáték is ami még kb. 1 millió volt. A nászút és a gyűrűk még 1,5 millió volt.

A szüleim szép esküvőt szerettek volna, amire mindig emlékezünk. A vendégek nagyon jól érezték magukat és mindenki hozzátette, hogy még ilyen esküvőn soha nem volt.

DE

minden lánynak üzenem, hogy nem ettől lesz boldog. A mostani párommal csak kétszemélyes esküvőt tervezünk, valahol távol, csak mi, olyan helyen, ahol senki sem zavar. Akár a megismerkedésünk, szerelem első látásra, amikor a környezetből semmit és senkit nem érzékelsz csak őt. Nem bánom hogy a házasságom zátonyra futott, mert átélhetem a csodát, ami nem mindenkinek adatik meg.

2011. jún. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

2011.Június 25-én lesz az esküvőm.

Ahogy a mekis hölgy írta,nekünk is hasonló lesz.Nincs tervezés,csak annyi,hogy a követségen kértünk időpontot.Szombaton majd felmegyünk Londonba,bemegyünk a magyar követségre,és 10 perc múlva már házasok is vagyunk.

Talán beülünk egy pub-ba egy jó hamburgert enni,vagy ha nagyon ó idő lesz akkor megeszünk egy kebabot a Hyde Parkban.

(mindketten magyarok vagyunk,csak azért nem otthon házasodunk,mert nem tudjuk megoldani a 3 hónap türelmi időt)

2011. jún. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

Van itt minden szépen vegyesen, ahogy illik:)

Csak azért tettem fel a kérdést, mert mi is jövőre tervezzük a házasságot, 150-200személlyel. amit nem mi akarunk hanem a szülők:S.

De azt nem akarom, hogy ők állják a lagzit hanem 100%-osan mi akarjuk állni és szervezni. De mi is úgy 1.500.000-1.800.000Ft gondoltunk. De még nekem ez is soknak tűnik és nincs belőle nagy felhajtás. Inkább nászútra költenénk, de nálunk az a szokás, hogy minél többen vannak annál jobb.

Bár ha így halad úgy lesz mint a hamburgeres hölgynél, hogy csak 2tanú és utána egy fagyi:)A többi meg mehet a nászútra:)

2011. jún. 14. 16:18
 29/35 anonim ***** válasza:
76%

nekem jövőre lesz. mi max 1 millát tudnánk rászánni, azt is szülői segítséggel:S de pl. apósom is azt mondta, hogy mindenképp segít, szeretné, ha lenne lagzi. mi is szeretnénk. nekünk fontos. és nem csak a ruha miatt. szeretnénk lagzit. nem felvágásból, hanem mert mi szeretnénk. nyilván, ha nem lesz rá pénz, nem fogok rá hitelt felvenni, de ha sikerül, ennyit rá tudunk szánni.


Csak írta valaki, hogy minek, ha úgy is elválnak, és megcsalják a másikat, meg nincs tisztelet. nem tisztelet miatt kell házasodni, hanem szeretetből. ha nem házasodnak, akkor is megcsalhatják. sokan azt hiszik, hogy akik házasodnak, azért, hogy megfogják a párjukat, örök hűség, meg ilyenek. én is tisztában vagyok vele, hogy attól, hogy elvesz a párom, még nem garancia semmire, de jelenleg úgy érezzük, hogy nekünk így jó, ezt szeretnénk.

2011. jún. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok. nálunk is a szülők is szeretnék, legalább annyira, mint mi, de ha ti nem akarjátok, akkor inkább nászútra költsétek.
2011. jún. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!