Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mennyibe került összességbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe került összességbe az esküvőtök?

Figyelt kérdés

Lehet részletezni is a listát.

Pl. étel, ital: xFt

helyszín, zenekar, ruha, fodrász, sminkes, díszlet meg ami még nem jut eszembe:$


2011. jún. 14. 13:55
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Mi is szeretnénk esküvőt, de csak 60-80főt. Tényleg a szűk rokonság. De egyből jött a vita, hogy ez is meghívott az esküvőre, meg az is ezt vissza kell hívni, meg azt is. Engem ez nem hat meg. De tény és való szép a nagy esküvő de ha nincs rá pénz akkor nincs. vagyis annyi nincs amennyit mi szeretnénk.

De ami minket érdekel az, hogy örök hűséget fogadjunk egymásnak és együtt legyünk egész életen át jóban és rosszban egyaránt és közös gyerkőcök szaladgáljanak körülöttünk:)Innentől kezdve, hogy ez az elhatározás megvan lehetünk csak négyen az esküvőn vagy kétszázan ez akkor is így lesz:)

De ahogy ismerem a szüleimet úgyis nagy esküvő lesz.

2011. jún. 14. 17:43
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is még csak lesz, de az előzetes költségvetés szerint 1,5-1,8 millió 130 főre. Nálunk anyós, szüleim és mi álljuk a költségeket.

(Akik nem értik miért kell ennyi pénzt elkölteni az esküvőre, amikor másra is lehetne: drága apám egy fityinget nem adott nekem 15 éves korom óta, így ha nem esküvőre kellene oda se adná! anyós majdnem ugyanez, már 10 éve félrerakta a fia esküvőjére a pénzt, de amikor költöztünk és házfelújításra kellett, akkor nem adta, esküvőre persze rögtön)

2011. jún. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk jövőre lesz az esküvőnk,szűk családi és baráti körben.Kérdezősködtem egy kicsit a szóbajöhető éttermeknél vacsora ügyben,hogy tisztába legyek a dolgokkal.Jelenleg úgy állunk,hogy kb.300e-lesz mindennel együtt,de többet nem is lennénk hajlandóak költeni kb.25 főre(gyerekekkel együtt).

Kaja és az ital(csak alkoholmentes,de az korlátlan)150e

Ruhám 60-70e

Párom ruhája 20e körül

Polgári szertartás kb.15e

Fotós nem lesz van ismerős,aki jól fotózik,zenekar nem lesz,lesz cd amit mi válogatunk össze és tudjuk,hogy a többiek is szeretik.

A maradék a fodrász,sminkes,virág.

Nekünk így jó,6 éve vagyunk együtt.

2011. jún. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
ruhám 90e (bérlésért ennyit) -.-" ... menyecskével együtt mondjuk, fotós 25e, szertartás 20e, ebbe vannak "extrák" is, párom ruhája 40e, gyürü 60-80e körül, a kis bigyókat nem számolom (nekem ebbe van a fodrász smink, köröm, ilyen olyan diszek hajba csat stb) virágra olyan 20et számoltunk, étterem meg kb 200e. összesen kb 500e de még nem számoltam teljesen össze.
2011. jún. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Esküvői biznisz iszonyat lehúzós műfaj...
2011. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!