Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit gondolnátok, hogy éreznéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolnátok, hogy éreznétek magatokat, ha veletek is megtörténne ez (lásd a leírást) az esküvőtökön?

Figyelt kérdés
Röviden: kifogtunk egy esős napot, ezért csupa sár volt minden, én pedig amikor mentünk befelé a templomba alig bírtam felmenni az odavezető kővel kirakott kissé meredek úton, annyira csúszott a cipőm talpa (természetesen a menyasszonyi cipő talpa tükörsima). Persze a vőlegényem/férjem segített, de majdnem orra estem. Mindezek után lement a szertartás, jöttünk kifelé a templomból, ahol én már előre paráztam, hogy hogyan fogok lejönni, de a férjem mondta, hogy majd elkap, ha megcsúszom... na hát nem kapott el. Csupa sár lett a ruhám, ami utána még persze jó darabig rajtam volt, és egész este mindenki csak sajnálkozott... Szörnyű volt az egész rossz rá visszagondolni... Persze tudom, hogy nekem kellett volna egy jobb cipőt kerítenem, de hát annyi mindenre kell ilyenkor figyelni, ez kimaradt:(
2011. jún. 17. 16:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, mindenki szeretné ezt a napot tökéletesnek, mert az egy jel lehet arra, hogy tökéletesen választottál, és problémamentes élet elé nézel a férjeddel.

De a valóság nem ilyen. Emberek vagyunk, egyes dolgok félresikerülnek. De a lényeg nem a sáros ruha, hanem, hogy elvett a férfi, akit szeretsz :) Próbálj erre emlékezni a napból.

Egyébként erről a szex és new york jutott eszembe.

Ismered, tudod mire gondolok?:)

2011. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Remélem, nem csak erre emlékszel vissza az esküvőről :))
2011. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
A menyasszonytáncot hamar lezavarni utána ruha csere.
2011. jún. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
73%
Charlotte esküvőjére gondolsz?
2011. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem ez az egy nap fogja megpecsételni a házasságotokat, adódnak balesetek az életben. A lényeg hogy boldogok legyetek, az biztos hogy kínos lett volna de azért egy váltóruhát bőven vihettél volna főleg hogy az esküvőkön a házaspár éjfélkor általában átöltözik.
2011. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Jót nevettem volna és felveszek egy másik ruhát. Ami megtörtént, megtörtént,utólag már nem érdemes rágni magad rajta. De a továbbiakat nem mulasztottam volna,ha piros ruhában is.
2011. jún. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj arra, hogy ezzel letudtad a balszerencsét, most már jónak kell következnie. :) Később lehet majd nevetsz ezen az egészen.
2011. jún. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Na igen, a váltóruha is jó történet, természetesen az oda volt bekészítve, ahol maga a lagzi volt, de ide csak az eset után kb. 2 órával érkeztünk meg, addig fotózás, kis séta a templom körül... képzelhetitek. Igazából már kezdtem túltenni magamat a dolgon, de a ruhakölcsönzőből ma telefonáltak, hogy nem veszik így vissza a ruhát, ki kell fizetnem az árát (persze, el is szakadt egy kicsit). De igazatok van, a férjemnek nagyon örülök:)
2011. jún. 17. 17:12
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

mindenekelőtt sok boldogságot!

nevetni fogtok pár év múlva rajt' !

:)

http://www.youtube.com/watch?v=K0DmtmmFEVo

2011. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Én valószínűleg nevetnék rajta, és megjegyezném, hogy erre az esküvőre legalább mindenki mosolyogva fog emlékezni. Persze biztos kellemetlen, de hozzáállás kérdése, hogy hogy hogyan hagyod elsülni a helyzetet: pozitív vagy negatív irányba.
2011. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!