Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki házasodik 2012 májusában?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki házasodik 2012 májusában? Elkezdtétek már a készülődést, tervezést?

Figyelt kérdés
Mi akkor házasodunk, gondoltam beszélhetnénk itt, adhatnánk tanácsokat egymásnak :)
2011. jún. 20. 15:31
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
73%
Tervezem, bár jelöltem még nincs hozzá. De ki tudja, mit hoz az élet? :)
2011. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Én az éttermet foglalnám le és a templomot, minden mást kb. februárban kezdenék el szervezni...(a vőlegény azért nem árt ma megvan:P)


Sok boldogságot

2011. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
* ha
2011. jún. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Igen az éttermeket már nézem és ajánlatokat kérek tőlük. Egyedüli parám, hogy legyen időpont a polgárira akkorra mikorra foglalom az éttermet:)
2011. jún. 20. 15:51
 5/31 anonim ***** válasza:
Az még egy év! Hogy ne lenne időpont!:))
2011. jún. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:

Szia!


Mi párommal 2012-június-30-án és már igen.

2011. jún. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
A baj hogy maximum 6 hónappal lehet elmenni a hivatalba hogy időpontot kérjünk tehát december elején tudunk menni legkorábban de addigra a helyet le kell foglalni. Kedves utolsó, ti hol fogjátok tartani meg van már a helyszín?
2011. jún. 20. 17:16
 8/31 anonim ***** válasza:

Jesszusom!Mennyi mindennel jár egy esküvő!:)Bocsi,csak mindig ledöbbenek mikor ilyet olvasok!:)

Nekem ez basszus annyira nem a világom!:S

6 hónappal előtte rohanni ide,rohanni oda,a ruha,szabatni/átszabni ha nem passzol,lefoglalás,meghívó stb stb stb...:S

Bocsi,nem lehozni akarlak benneteket(sztem nem is tudnálak:P)!:)

Mi nem tervezzük de megeshet hogy egy gyors 4 személyest össze hozunk!:)

Nektek meg NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK és további izgalmas 6 hónapot!:):):)

2011. jún. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

miiiiii:)


én már nagyban tervezgetek, ülésrend, vendéglista, meghívókon/ültetőkártyákon/díszítésen stb gondolkodom, de semmi konkrét még...mivel csak dec. tudunk időt foglalni, nincs mit tenni, addig nem tudok semmit csinálni, max ültetőkártyákat:)

2011. jún. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
Fejben már megvan és tudjuk mit szeretnénk,de igazán a tettek mezejére még nem léptünk.Sztem majd szept. környékén nekiállunk,lefoglaljuk az éttermet amit kinéztünk,de az is lehet,ha arra járunk,megtesszük.Mi nem leszünk sokan,kb.25 fő gyerekekkel együtt,nem lesz vőfély,zenekar,fizetett fotós sem.Nem lesz túl bonyolult,egyedül a ruhára szánok több időt,mert varratom.
2011. jún. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!