Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Egy barátnőm épp az esküvőjére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátnőm épp az esküvőjére készul, még csak 19 évesek vagyunk mind2-en, ettől olyan rosszul érzem magam, nekem még pasim sincs. Normális ez?

Figyelt kérdés
2011. jún. 21. 17:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Hogy férjhez megy a barátnőd vagy, hogy rosszul érzed magad emiatt?

Mindkettő normális, pláne ha neked nincsen barátod.

2011. jún. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Majd lesz pasid :)

Csak ne játszd a nehezen kaphatót és tudd mit akarsz. Ja és legyél őszinte, meg nem kell körbelövöldözni a témát, csak mondj meg mindent egyenesen. Ezzel sokkal egyszerűbbé teszel mindent magadnak, de főleg a pasiknak akik esetlegesen közeledni akarnak hozzád :)

2011. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%

Szerintem ne érezd magad rosszul.


Amúgy nem akarok kukacoskodni, hogy jól meggondolta ő ezt?

2011. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi normális,hogy neked rossz hogy nincs vagy hogy férjhez megy?

Mindkettő normális,de az,hogy ilyen hamar férjhez megy nem megszokott,semmi rossz sincs ebbe,én 21 évesen mentem férjhez,és már van egy 2 hónapos kisfiam,sok ember furán néz,hogy ilyen fiatalon, de nekem így jó.Ha megtalálta a szerelmet,és férjhez megy sztem teljesen normális,mindenki akkor csinálja amikor akarja.

Lehet rosszul érzed magad,tudom nem jó érzés,de ne aggódj,nem kell semmit siettetni,majd lesz neked is pasid,a lényeg,hogy járj társaságba ismerkedj nem tudhatod hol találod meg a neked szánt fiút.én a gólyatáborban találtam meg a férjem :D Fel a fejjel örülj a barátnőd boldogságának,és ne szomorkodj eljön a Te időd is!

2011. jún. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 :) :) :) ***** válasza:
100%
Anyum 17 évesen ment férjhez és tesóm akkor született mikor 18 volt(19...1,5 hónap hiján) :)Én meg
2011. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 :) :) :) ***** válasza:
akkor mikor 23 éves volt(véletlenül elküldte utolsó vagyok)
2011. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Szerencsés vagy, én is egyedül vagyok. Szeretnél a barátnöm lenni? :D


19/F

2011. jún. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez nehéz kérdés, de megpróbálok építő jellegű választ adni.

Szóval: minden ember más, mindenki más ütemben érik meg bizonyos "feladatokra". És ez a változatosság szép az emberekben.

A barátnőd 19 évesen (remélhetőleg) elég érett ahhoz, hogy komolyan vegyen egy ilyen jellegű kötöttséget, elvezessen egy háztartást.

(Mondjuk ezt csak zárójelesen jegyezném meg, hogy nekem is irtó furcsa volt, mikor 2 volt osztálytársnőm eljegyzéséről hallottam, mikor az egyik csoporttársam a lánybúcsújáról mesélt, és mikor a másik kerekedő hassal jött vizsgázni. Én pedig el sem tudom képzelni, hogy a közeljövőben ilyesmire adjam a fejem, pedig régóta tartó, jó párkapcsolatom van.)

Te pedig valószínűleg még agyban nem értél meg ilyen feladatokra, ahogy pl. én sem. Ez nem baj, nem bántásból írtam, egy idő után nyilván bennünk sem furcsaság lesz az ilyesmi, hanem természetes.

2011. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
76%
ja, és én 20/L
2011. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
39%

A statisztikák szerint minél korábban kötnek házasságot a felek (főleg húszéves kor alatt), annál valószínűbb, hogy válás lesz a vége.

Vannak ugyan kivételek, mint a fentiek is mutatják, de gondolj arra, hogy esetleg pont egy válást előzöl meg azzal, hogy még nem mész férjhez. Én 22 voltam, amikor először volt pasim, mégsem maradtam le semmiről. Ne foglalkozz azzal, hogy ő most találta meg azt, akivel úgy gondolja, hogy leélné az életét, neked is eljön, akire vágysz.

2011. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!