Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Anya elvált és most esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya elvált és most esküvő?

Figyelt kérdés
Elváltak a szüleink. Itt hagytak anyunál engem és az ikertesómat. Persze anyám tapló vőlegénye is velünk él. Anya kedves, meg minden, kivéve, ha a pasi jön szóba. Neki van igaza úgyis! Mi csak hazudozunk, mert nem tudjuk elviselni, ha nem mi vagyunk a középpontban. Mondta a pasi anyunak. :// Sőt, a csávó mr túlzásba is esik, mert +ba ránk ken dolgokat. Bent eszik a szobába és morzsázik, mindent leeszik az a disznó és ránk keni. A számítógépünket is elrontotta, amit saját pénzből vettünk és még új volt... Mit tehetnénk? Anyut sem akarjuk megbántani, bár gondolom ezt már muszáj lesz... :S
2011. jún. 29. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:
felveszed a telefonodra ahogy a hapsi bent eszik
2011. jún. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan ez volt a szitum, sőt velem a pasi még ordibált is, csak lebuktattam, hogy megcsalta anyát és megszabadultam tőle.

De ezt minél mogorvábban durvábban közlöd anyuddal annál rosszabb lesz

Nagyon kedvesen kell, te és a tesód szóljatok anyukádnak, hogy szeretnétek vele 3-ban beszélgetni, ezt mondjátok el neki finoman, a pasival pedig próbáljatok megbékélni csak úgy lehettek boldogak, mert ha anyukád most akar vele összeházasodni akkor nem mostanában fogtok tőle megszabadulni :S

És ha magatok mellé állítjátok a pasit akkor hasznot is tudtok húzni, mert ha anyud nem enged meg valamit beszéltek a pasival, hogy vegye rá anyutokat, hogy engedje meg, mert akivel most jár anyum azt tök imádom azt a pasit és Ő is engem és ha anya nem enged el valahova akkor szólók a Fefének(anyum mostani pasijának) és beszél anyával, hogy ,,engedd el" ;)

Amúgy szorítok

2011. jún. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!