Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányom esküvő előtt bepasizo...

A lányom esküvő előtt bepasizott,5év eggyüttjárás után ment hozzá a vejemhez, most mégiscsak a pasival van a férje még tűri, a lánybúcsúztatón kezdődött a barátnők segítségével. Mit tudok én tenni mint anya? Hogy mentsem meg nem hallgat senkire?

Figyelt kérdés
A fájdalmat meddig lehet elviselni?2 hónapos a házasság!
2009. okt. 21. 07:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Sajnos, te hiába is szeretnél nem igazán tudsz ezen segíteni. A lányodnak kell benőjön a feje lágya. Az esküvőig titokban tartotta? Vagy miért volt így egyáltalán esküvő?? Tudom, 5 év, meg minden el volt már rendezve, esküvőt lefújni nem épp kellemes dolog, de a vejedet nem irigylem, és csodálom, hogy tűr... :(

Talán próbálj meg elbeszélgetni a lányoddal, hogy mi volt az, ami annyira hiányzott, hogy ezért felrúgta a kapcsolatát? Lehet, hogy számára még sem volt olyan felhőtlen az az 5 év? Lehet, hogy azért maradt, mert azt gondolta, olyat úgy sem talál, aki neki is jó lenne? Aztán mégis jött valaki és képtelen volt ellenállni... de az esküvőt akkor sem értem.

2009. okt. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A lányom 19 éves,nem bulizta ki magát,megkérdeztük tőle esküvő előtt,hogy biztos-e a dolgában?Mert láttuk,hogy valami nem stimm.Erre azt válaszolta nem mert nemet mondani,mert mindenki úgy készült az esküvőre,NORMÁLIS?
2009. okt. 21. 07:47
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát látod, elnyomás alatt élt, aztán szokták mondani, ami forr az előbb-utóbb kifut, ez is olyasmi, hát most ki akarja élni magát ... nincs ebben semmi rossz, csak ezt az esküvőt nem kellene erőltetni, mert látod ez lett az eredménye.

Én ezért is mondom, az illető fiatalon élje ki magát amennyire szeretné, mert aztán meg jönnek a hasonló meglepetések vagy a még ilyenebbek, hogy házassgág alatt történik minden.

2009. okt. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Senki nem erőltette a házasságot sőt!Ő akarta mi nem küldtük,nem kényszerítettük,boldognak boldogok voltunk mert a vejem tényleg nagyon jó ember!
2009. okt. 21. 08:03
 5/10 anonim ***** válasza:
Megmenteni nem tudod, ezt nekik kell leharcolni. Arra figyelj, akárhogy is dönt, álljatok mellette.
2009. okt. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ezért is baj,ha fiatalon házasodnak.Igaz 5 éve vannak együtt,de könnyebb egy kapcsolatból a 6. évben kilépni mint egy 1 éves házasságból.Nem tarom helyesnek az ilyen fiatalon való házasságot.Persze vannak,akiknek beválik,de az ritka mint a fehér holló.A régebbi időkben főként azért sikerültek a 19-20 éves korban köttetett házasságok,mert akkor nem volt divat válni,mondhatni szégyen volt,ill."kiélni magadat".Ebben az időben nem hiába van annyi 30 éves szingli,aki "élni" akar.

Lányodnak magának kell rájönnie,hogy mit is akar.Ne szólj a döntésébe,mert ha nem úgy sül el,téged hibáztat.Az anya a legjobbat akarja a gyermekének,és fájdalmas őt szenvedni látni egy rossz házasságban,de akárhogy is dönt a lányod,légy a támasza.

2009. okt. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy látom a lányod rossz döntést hozott az életébe. 5 éves kapcsolat és most még csak 19 éves? Nos akkor azt kell mondjam, hogy egy tinédzser szerelem nem feltétlenül maradandó. Ennek a kapcsolatnak ahogy leírtad, szerintem már rég vége. Mivel láttátok rajta, hogy megingott, kérdeztétek is és csak környezeti nyomásra vállalta az esküvőt. Itt a friss házaspárnak kell beszélnie egymással, hogy akarják e folytatni. Ha alányod egy ilyen fontos döntésről ennyire felelőtlenül döntött akkor még fel sem nőt. Gyerek még.
2009. okt. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ennyivel tartozom:február 25.-én elváltak továbbra is a pasival van aki rendszeresen veri,mert féltékeny.A lányom csak titokban hív fel néha haza nem jön.:(
2010. márc. 22. 18:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet azóta?
2016. márc. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Savlekotő ***** válasza:
Tőletek menekült ilyenekhez.. Nem csodálom..
2020. máj. 14. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!