Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Érintetlenül szeretnék férjhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érintetlenül szeretnék férjhez menni, anyám azonban nem ért egyet ezzel. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Anyum ki van akadva, mivel eddig egyetlen komoly kapcsolatom se volt, mert ha egy fiúnál nem érzem azt a bizonyos szikrát, akkor le is zárom a kapcsolatot. Ő már szeretné ha komoly kapcsolatom lenne, és belekezdenék az életbe. Nagyon konzervatív vagyok, és úgy tervezem, az esküvőmig megtartom a szüzességem. Amikor elmondtam ezt neki kiakadt, hogy nem hiszi el, nem hiányzik nekem egy kapcsolat és a szex. Persze a szex hiányzik, de én nem tudom csak úgy odaadni magam egy fiúnak, aki tetszik, mint a legtöbb lány - nekem ahhoz szerelem kell:((


Szerintetek én élek álomvilágban? Egyáltalán mi a véleményetek erről az érinthetetlenül menni férjhez dologról?


21/L


2011. jún. 30. 11:14
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
93%

A te szüzességed a Te dolgod, nem Anyudé, és nem másoké.

Azt hiszem, minden nőnek alanyi joga eldönteni, mikor, kivel, hogyan kívánja elveszíteni, és aki emiatt beszól az korlátolt gondolkodású.

2011. jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
100%
Ez furcsa, hogy a gyerek konzervatívabb, mint a szülő. Hol tanultad ezt? Amúgy nagyon szépen, meg nemesem hangzik, amit kigondoltál, de ha van is olyan pasi, aki kibírja egy ideig szex nélkül ebben a korban, akkor is mindenképp elsietett házasság lesz belőle, ami nem biztos, hogy jól sül el. Értem, hogy nem akarod magad odaadni mindenféle jöttmentnek, de azért egy komoly, jó pár hónapos/éves kapcsolatban ez természetes. Esküvő előtt meg amúgy is célszerű együtt élni, mert lakva ismerszik meg a másik, és akkor hogy fogjátok kibírni? És ha nem hasonlóak az igényeitek szexuális téren? Akkor az akár meg is mérgezheti a kapcsolatot. Persze az is lehet, hogy minden jól sül el és boldogan éltek, amíg meg nem haltok, de erre jóval kevesebb az esély. 20L
2011. jún. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim válasza:
34%
Persze a szex hiányzik ?? hogy hiányozna ha egyszer nem is csináltad?
2011. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
100%

Válasszuk ketté

Csak akkor feküdj le valakivel ha tényleg akarod, tejesen mindegy,hogy ki mit mond.

Amásik része,hogy én nem várnék a lefejvéssel az esküvő utánig.Ha csak azt megnézed hogy itt hány olyan kérdés van,ahol az a probléma,hogy két embernek teljesen más igényei vannak a szexszel kapcsolatban és ezért tönkremegy a házasságuk,akkor érdemes ezen elgondolkodni,hogy érdemes-e kockáztatni.

2011. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
91%
*lefekvéssel
2011. jún. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
93%

Ha valakihez hozzá mész majd feleségül az sejteti azt a bizonyos szikrát is. Tehát lehet, hogy valójában nem is mész majd érintetlenül férjhez, mert ez nem feltételezi a házasságot. Remélem érted miről akarok írni.

Ne aggódj egyébként én is 25 lehettem, amikor elveszítettem a szüzességem. Számomra nem a fogalomnak van jelentősége, hanem annak, hogy olyan emberrel legyek, akit szeretek.

2011. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
86%

Kié az életed, a tiéd, vagy az anyádé? Ez a kulcs.

Egyébként én sem értek egyet a szűzen való férjhezmenetelhez, mert igenis vannak esetek, amikor egyszerűen szar a szex, és ha mindkét fél a feje tetejére áll, akkor sem lesz jó. Szóval ebből a szempontból tényleg álomvilágban élsz, de ha neked így a JÓ, akkor semmiképp nem engedhetsz beleszólást az életedbe, pláne a szexuálisba senki részéről.

25 N

2011. jún. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként a várakozás nem hülyeség. Nekem mondjuk nem első kapcsolat, de a mostani párommal nagyon sokat kellett várnunk, míg egymásé lehettünk, és minden pillanatot jobban megbecsülök, mint régebben, amikor csak úgy az ölembe hullott a "jó".
2011. jún. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy dícsérendő dolog, hogy a nászéjszakára tartogatod. Az a baj, hogy nem igazán fogsz olyan pasit találni aki bírna addig várni vagy ilyen komolyan gondolja a házasságot. (Lehet Édesanyád is ettől tart, fél nehogy csalódás érjen). Nehéz ilyen komoly pasit találni. Anyukád lehet, hogy nem ilyen felfogású és irtelen meglepődésében reagált így. Őszintén szólva lehet, ha nekem is meglenne a korom, hogy ekkora lányom legyen én se tudnék se köpni se nyelni, ha ilyennel állna elő.

22/N

2011. jún. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
80%

Én anyum sem hiszi el, hogy ez így normális. Volt egy két és fél évig tartó kapcsolatom, megbeszéltük, hogy esküvőig semmi szex. Tartottuk is magunkat a fogadalmunkhoz, és nyugodtan elmondhatom, hogy ezzel nem is volt semmi gond. Azóta vége lett, de nem a szex hiánya miatt.


Én azt mondom, hogy minden embernek joga van eldönteni, hogy mit szeretne a szüzességével kezdeni, és ebbe sem a szülők, sem más ne tudjon meginogtatni! Ha majd úgy érzed, hogy eljött az ideje, akkor tedd meg, mindenesetre olyan élmény legyen az életedben, amit nem fogsz soha megbánni. :)


23/N

2011. jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!