Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Érintetlenül szeretnék férjhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érintetlenül szeretnék férjhez menni, anyám azonban nem ért egyet ezzel. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Anyum ki van akadva, mivel eddig egyetlen komoly kapcsolatom se volt, mert ha egy fiúnál nem érzem azt a bizonyos szikrát, akkor le is zárom a kapcsolatot. Ő már szeretné ha komoly kapcsolatom lenne, és belekezdenék az életbe. Nagyon konzervatív vagyok, és úgy tervezem, az esküvőmig megtartom a szüzességem. Amikor elmondtam ezt neki kiakadt, hogy nem hiszi el, nem hiányzik nekem egy kapcsolat és a szex. Persze a szex hiányzik, de én nem tudom csak úgy odaadni magam egy fiúnak, aki tetszik, mint a legtöbb lány - nekem ahhoz szerelem kell:((


Szerintetek én élek álomvilágban? Egyáltalán mi a véleményetek erről az érinthetetlenül menni férjhez dologról?


21/L


2011. jún. 30. 11:14
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
100%
Háát nekem is ez volt a véleményem,hogy nem fekszem csak úgy le mindenkivel hanem csak azzal aki igazán szeret.Ez meg is történt igaz csak 24 évesen:D 2 hónapig vártunk , azon belül is 1 hónapot vártam,hogy mégis milyen ember, aztán egy hónapot vártunk arra,hogy rászokjak a fogamzásgátlóra, mert nem bírom a gumit.Megtörtént és azóta is szeretjük egymást, türelmesen várt még csak nem is szólt,hogy most már ideje volna szexelni.Ne érdemes túl sokáig váratni egy fiút(elég 3 hónap, de ez inkább ember függő), a Lényeg ne dobd neki oda magad rögtön mert akkor nem becsül meg, de ne is várasd sokáig, mert akkor lényegében hamis kapcsolatban fogtok élni, azt hazudja nem számít a szex de közben teljesen kikészül, míg ez sok egyéb hazugsághoz talán megcsaláshoz vezet, te pedig csak halványan érzed,hogy valami nem stimmel és ez fel őröl ráadásul házasság után kiderülhet,hogy nem jó vele a szex és legyen akármekkora a szerelem ezt nem lehet rendbe hozni.Csak mert még nem találtad meg az igazit még nem kéne ekkora túlzásba esni én se tettem,pedig sokszor csalódtam a férfiakban.
2011. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:

az is benne van a pakliban, hogy aki érintetlenül feleségül venne, nagyon nagyon mélyen vallásos és hagyománytisztelő ember. és nem biztos, hogy neked arra van szükséged.


attól még komolyan gondolhatja veled a srác, mert nem akar egyből feleségül venni. attól még szerelmes lehet beléd, és tisztelhet, és nyilván, ha szűz vagy, várna rád egy normális időintervallumon belül. de ha szerelmes beléd, pláne, hogy szeretne szeretkezni veled (nyilván ha nem akkor is, de akkor hamar feladja a várakozást az illető), és ha nem vár x évig, mert szakít, az nem biztos, hogy az ő hibája lesz, csak nem fogaj érteni, hogyha szeretitek egymást, ez miért nem nyilvánul meg szeretkezésben is.


a szeretkezés természetes, és jó, és élvezzük, attól nem feltétlenül lesz jobb, hogy az ember vár addig, míg oltár elé nem vezetik.


sokan meg úgy vannak vele, itt olvastam, hogy vártak a házasságig, DE előtte petting volt! ennyit a hű de nagy erkölcsösségről... hát szerintem a tapi-smaci meg az orális szex is ugyanúgy szex, nem csak a behatolás az.

2011. jún. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
100%
Hát arra ne számíts hogy könnyen fogsz találni olyan pasit aki tudja nélkülözni a testi kapcsolatot egészen házasságig. Szíved joga eldönteni a dolgot, de egy pasi nem véltlenül fogja úgy gondolni hogy nem is szereted igazán.
2011. jún. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én úgy vagyok vele, hogy nem mennék hozzá olyan pasihoz, aki tegyük fel azelőtt már szexelt, de miattam feladja egy évre. Szimplán azért, mert nem akarom, hogy meghülyüljön, hogy a szexuális vágyait elfojtsa. Nagyon nem egészséges.
2011. jún. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
100%

"A szexet meg tesztelni? Az tanulható, egymáshoz igazítható. Nem olyan, mint a cipő..."


Nagyon-nagyon TÉVEDSZ!

Max. azt tudom elhinni, hogy neked még nem volt rossz szexuális kapcsolatod.

2011. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de szerintem nagyon nagyon hülyeséget próbálsz követni. Azt írod, neked szerelem kell ahhoz, hogy odaadd magad valakinek. Oké idáig, de miért kell az esküvőig várni vele? Nem értelek. Nem kell ahhoz esküvő, hogy valakit szeretni tudj. És igen, álomvilágban élsz. Meg fogod bánni hogy az esküvőig vártál, mert lehet hogy ott derül ki hogy nem is passzoltok egymáshoz. Jó dolog az, ha egy lány nem adja magát könnyen, de azért ennyire konzervatívan gondolkodni... Pf.
2011. jún. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem menj nyugodtan szűzen férjhez. De ha addig kibírtad,utána se szexelj, csak gyereknemzés céljából. Így nem esel bele az erkölcstelen szex fertőbe.
2011. júl. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 évesen vesztettem el életem legnagyobb szerelmével, vártam és az a kapcsolat 3 évet tartott. Arra amit irtál én azt mondom, nem minden szerelem végződik házassággal, és nem minden házasság végződik boldogsággal. Az szimpatikus, ha a szerelemre vársz a szüzességgel. Viszont szerintem az elképzelésed kicsit végletes. A szerelemnek része a szex, és ha két ember között nem működik a szex, akkor a szerelem issza meg a levét. Szóval lehet hozzámész és nem fogod élvezni, mert tényleg van olyan hogy két ember nem passzol össze odalent. Attól még senki nem lesz különb, hogy szűzen megy férjhez.Nem jó ilyen végletekben gondolkodni, az se jó ha mindenkivel, meg ez sem jó. Az emberi szervezet sem az ilyen böjtölésre van kitalálva.
2011. júl. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok és 1 évet várt rá fülig szerelmesen a fiú.
2011. júl. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
77%

De mi az, hogy odaadni magad? Én ezt eleve nem értem. A szex az jó. A nőnek is, pasinak is. A szex nem a pasiról szól, a szex nem olyan,. amihez a nőnek így kell hozzáállnia, hogy "jó, odaadom magam, mert szeretem és megteszem neki ezt a szívességet".

Szerintem semmi értelme így belemenni egy házasságban. Igazi álomvilágban élő, romantikus lány vagyok, de ilyen vágyaim sosem voltak. Nem érzem magam romlottnak attól, hogy szeretem és élvezem a szexuális együttlétet, és egy percig sem bánom, hogy nem várok/vártam vele az esküvőig, sőt, viszonylag hamar meg is történt a dolog. Apropó, tudod kivel? Egy szűz fiúval. Mégsem éreztem úgy, hogy odaadta volna nekem magát.

2011. júl. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!