Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Háztartási kisgép mint nászajá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Háztartási kisgép mint nászajándék? A többi lent.

Figyelt kérdés
Fiatal párnak lesz.morzsaszívó,klaviatúrát,kárpitot,és autó belsejét is lehet vele porszívózni.szerintetek?vagy drágább cuccot szokrak ilyenkor adni?
2011. aug. 31. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én a készpénzt preferálom. Nagyon közeli baráti pároknak csináltattam már pezsgőspoharat, egy másiknak olyan boros üvegben borral teli szőlőfürtöt gravíroztatva, ill. rajzoltattam róluk közös fotót, plusz pénz.

Nem közeli ismerősnek mindenképp pénzt adok. Nem tudom mi van nekik otthon, nem akarok feleslegeset venni, pláne egy sokadikat valamiből..Ízlést sem könnyű eltalálni, nekem pl. a konyhában minden gépem inoxos (fém színű). S tudom magamról, hogy anno én is a pénznek örültem. Látom tesómék a mai napig pakolgatják amit esküvőre kaptak (pl. digitális képkeretet: egész nap dolgoznak, az meg minek egye otthon az áramot magának). Persze ez csak az én véleményem.

2011. aug. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennél az ajándékutalvány is jobb, ha már nem pénz.

Nekem pl egy morzsaporszivó porfogó lenne,normális porszivóval takaritok,házat,kocsit is.Klaviatúrához meg van speciális spré.


Olvass vissza,rengeteg jó ötlet le lett már itt irva

2011. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
morzsaporszívó? komolyan gondolod?
2011. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem ne.
2011. aug. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát ez lenne az utolsó,amit adnék! Tényleg nem bántás, de ez a feleslegesek közül is a legfeleslegesebb dolog.

Ha minden áron kisgépet akarsz, akkor hívd fel az örömszülőket,hogy mire lenne szükségük. Nem beszélve arról,hogy egy morzsaporszívót már kb. 3 ezerért lehet kapni, ami ha mondjuk ketten mentek a lagziba, nem valami nagy ajándék!

De szerintem is jobb a pénz, vagy egy utalvány!

2011. szept. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp úgy számolj, hogy egy fő ellátása (vendégváró,vacsora, éjféli) a párnak elegáns helyen 8 ezertől indul, sátoros faluhelyen is 3-4 ezerbe befut. Ehhez jön a pia, üdítő és sütik. Tehát ha igényes lagziba mész, te a párnak kb. 13 ezer forintjába kerülsz. Még ha csak 10e-rel számolunk, mivel ketten mentek, 20e Ft-nál kevesebbet nem illik adnotok! (tavaly volt lagzim, tudom mi mennyi)
2011. szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!