Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen az a férfi aki 2 válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az a férfi aki 2 válás után harmadszorra is megházasodik? Szerintetek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 12. 22:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekem van egy barátom, aki 4x nősült. Mind a 4-tol van saját gyereke is, meg a 4 asszony hozott is gyereket, a 2. meg a harmadik házasságaikból.Hihetetlen, amikor a barátom meséli, hogy a 3. feleségem második házasságából lévő kislány férjhez ment...Egyszerűen átláthatatlan családi káoszban élnek. Az első feleségével, akinek ő a második férje volt, belekeveredtek egy házvásárlási perbe. Már 18 éve nem tudja a bíróság eldönteni, kinek mi jár. Csak fizetik az ügyvédeket.
2011. júl. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem a problémát, ha valaki 20. nővel él együtt akkor semmi három házasság meg már valami? Anyám is 3x házasodott, nem jött össze hát aztán! Van ilyen. Inkább mint hogy egy olyan kapcsolatban éljen ahol nem boldog és folyton félrekeféljen. Meg amúgyis ez manapság már egyedi.
2011. júl. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
79%

Van egy pár tippem. Le is irom, ami hirtelen eszembe jutott.


1. Szerelmes.

2. Naiv.

3. Gazdag, és nem tudja hova tenni a pénzét, igy gyerektartásra költi.

4. Peches.

5. Szerencsés, mert hisz még a szerelemben.

6. Hülye.

7. Házasságfüggő.



Ebben a pillanatban nem jut több eszembe.

2011. júl. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Gazdag,ezért az olyan kis dolgok,mint az anyagi vonzata a közös papíroknak,közösen megszerzett javaknak válás esetén,nem izgatja.
2011. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ismerek ilyet, komolytalan, maga sem tudja mit akar, csak sodródik. Engem is el akart venni negyedikként, de köszöntem, ebből inkább nem kértem.
2011. júl. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Vannak, akik ahelyett, hogy figyelmesen éljéke, és értékesnek tekintenék a meglévő kapcsolatukat, inkább vándorolnak kapcsolatról-kapcsolatra állandóan keresvén az igazit, holott lehet, hogy ott él mellettük, csak észre kéne venni.
2011. júl. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Első házasság a szerelem diadala, második a remény diadala, harmadik házasság a hülyeség diadala. :)


nekem ez jutott eszembe.


volt egy idősebb, jó barátnőm. már 10 éve együtt élt a párjával, akinek előtte volt 2 házassága. a fickó gondolt egyet, és javasolta, h házasodjanak össze. a nő csak annyit mondott, hogy nem rontja el a kapcsolatot ilyennel, mert a pasinál a házasság nem a szerencsés események közé tartozik :)


azóta is boldogan élnek... házasság nélkül :)

2011. júl. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A házasságkötés ingyért van. És sok nőnek ez a feltétele, hogy főzzön a pasira, és kimossa a szaros gatyáit.
2011. júl. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egyik nagyapám 2x elvált, harmadjára megözvegyült.


Kolléganőm volt férje most a 7. (!) feleségével van együtt. Őt pl azért hagyták el annyian, mert bántalmazta a nőket

2016. ápr. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!