Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvőn a pénzes borítékra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvőn a pénzes borítékra rászokás írni kitől van vagy az "nagyzolás"? Kérhetek minél több "élmény választ" rá akár mint aki adta vagy aki kapta?

Figyelt kérdés
2011. júl. 15. 23:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy bele szokták rakni egy esküvő képeslapba a pénzt,és a képeslapra ráírják a család nevét,vagy annak a nevét aki adta.A képeslapot pedig bele a borítékba.
2011. júl. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

Unokatesómék kérték a rokonságot, hogy mindenki írja rá a borítékra a családnevet.

Volt is nagy meglepetés, mikor éjfél előtt kiürült szinte az egész terem. A menyasszony rokonsága elhúzott a vacsi után...

2011. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
54%
mi adtunk, és hála égnek nem kellett ráírni a nevet, mert égett volna a pofánk, hogy csak 2ezret adtunk :(
2011. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%

Unokatesómék kérték a rokonságot, hogy mindenki írja rá a borítékra a családnevet.

Volt is nagy meglepetés, mikor éjfél előtt kiürült szinte az egész terem. A menyasszony rokonsága elhúzott a vacsi után...


Hát én bizti azt irtam volna rá, hogy nem nyert, vagy valami hasonlót mondjuk azt hogy név nélkül 2x ennyit adtam volna..

Már mekora bukóság ilyet kérni, szánalmas.

2011. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
77%

a mi környékünkön rá szokás írni. mi csak borítékokat (pénzt) kaptunk, ajándéktárgyat nem. másnap készítünk egy listát, mely azt tartalmazza, hogy ki mennyit adott.

ez egyébként egy régi, praktikus szokás, mivel ha visszahívnak a vendégek az ő esküvőjükre, tudod, hogy mennyit illik minimum adni.

2011. júl. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Az ingecske meg a kártya ötlet tetszik legjobban. :)


Igen, én se az oltárnál akartam letámadni őket hanem a menyasszonytáncnál. :)

2011. júl. 16. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!