Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Lánybúcsú chippendale nélkül?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lánybúcsú chippendale nélkül? Szerintetek megoldható?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor milyen "programok" legyenek?
2011. júl. 19. 19:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%

Ha én menyasszony lennék, lánybúcsúm lenne és annak ellenére, hogy tudják a barátnőim, hogy nem akarok vetkőző fiút, mégis lenne, otthagynék csapot-papot és hazamennék, csalódnék bennük. Hát már egyik oldal sem veszi figyelembe a menyasszony akaratát? A r*banc rokonokat nem érdekli a menyasszony, csak magukra gondolnak, de hogy még a barátnői se a ő akarata alapján döntsenek.. Csalódnék mindenkiben, aki részt vett a dologban.

Szerintem egy leánybúcsún ez az egyetlen olyan dolog, amiben mindenképpen alkalmazkodni kell az ara akaratához, sokaknak nem fér bele a szerelem/házasság/hűség/lánybúcsú témakörébe..

2011. júl. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%

Mi az, hogy "megoldható"? Én szerintem pofánvágnám azt a lányt a barátnőim közül, amelyik nekem táncosfiút szervezett (ha már nem ismer engem ennyire és a barátnőjének mond) és otthagynám az egészet a francba. :)


Éjszakai vidámpark? Buli? bowling?


25/N

2011. júl. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
A menyasszony és a barátnői is ezen gondolkodnak már jó ideje, mert igen idegesítőek és bosszúállóak tudnak lenni, ha valami nem úgy van, ahogy ők akarják. És mivel elég közeli rokonok, az sem tetszene nekik, ha nem lennének meghívva. Csakhogy nekünk meg az nem tetszene, ha meg lennének, legalábbis, ha ott k..válkodnának. Ezért nem tudjuk, hogy mi legyen.
2011. júl. 20. 16:28
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi lóvé van a bulira? Ha van elég akkor csináljatok egy szar chippendélest a ribancoknak. Előtte vagy utána meg szervezzétek meg az igazi bulit, amiről a kishölgyek nem fognak tudni. Nem kivitelezhető? Így ők is megkapják amit akarnak és lapos lehet a pofájuk:D
2011. júl. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ne ezeknek a lányoknak szervezzétek, ne az legyen amit ők akarnak. Ha vetkőzős fiút akarnak akkor majd lesz a saját leánybúcsújukon ne a másén akarjanak élvezkedni.
2011. júl. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!