Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ezt a fekete szatén alkalmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a fekete szatén alkalmit felvehetem esküvőre? A képet linkeltem.

Figyelt kérdés

[link]


Földig ér, szép dekoltázsa van. Csak a színe miatt aggódom kicsit.


2011. aug. 11. 13:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
én mentem már fekete nyári ruhában esküvőre,nem volt gond...
2011. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 Tinker Bell ***** válasza:
Nekem a fazon sem tetszik, a fekete pedig tényleg erős egy esküvőre.
2011. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát én nem vennék fel esküvőre feketét.:)

[link]

Ez nem tetszik? Hasonlít arra amit linkeltél, és van több színben is.De biztos van még fent sok ruha!:)

De végül is a te döntésed!:)

2011. aug. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
75%

Elvileg nem illik feketét felvenni esküvőre, mert a gyász színe, és nem illik fehéret és bordót sem (ezeket a menyaasszony/új asszony viseli).

De ma már annyira divat a fekete alkalmi, hogy senki se tartja ezt be. Vegyél hozzá egy színes blézert (mintásat) vagy egy színes sálat/stólát, és jó lesz.

2011. aug. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok ez a hú de "hagyományos" nő, de azt mindig betartom,hogy teljesen feketét, fehér és ekrüt nem veszek fel esküvőre.

Barátnőm úgy vette fel, hogy narancssárga ékszerekkel, övvel, táskával és cipővel. Úgy már azért más!

2011. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
94%

Hiába elegáns, hiába szép ruha, nem való esküvőre...

Fekete és fehér ruha még ma is tabu - szerintem legalábbis.

2011. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
49%
Nekem tetszik,szerintem csinos,alkalmi és igen szerintem nyugodtan menj benne esküvőre:)
2011. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk térd fölöttig érne, és tudnál szerezni egy fehér vagy világos krém színű szatén sál szerűt, amit mell alá köthetsz, akkor nem lenne gond, de így kicsit nekem is morbidnak tűnik egy esküvőre. :S

Fekete koktélruhákat láttam már esküvőn párszor feldobva egy-egy világos kiegészítővel, azok nem hatnak olyan erősek, ez egy kicsit igen.

2011. aug. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
Én feketét nem vennék fel esküvőre, inkább valami világosabb színűt (ne fehéret, mert az a menyasszony színe).
2011. aug. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:

de van ott több szín is,

A bordó-fehér nem tetszik? fiatalosabb mint a fekete

2011. aug. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!