Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kell új öltöny? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell új öltöny? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Párom egy éve se hogy vett magának egy új öltönyt ami talán háromszor volt rajta,akkor jó lenne az az esküvőnkre is.
2011. jún. 6. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Nyugodtan felveheti az esküvőtökre. Esetleg egy szép új inget és nyakkendőt vegyetek.
2011. jún. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Persze, hogy felveheti!
2011. jún. 6. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Felveheti
2011. jún. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 napietus ***** válasza:
66%
elvileg jó, de azért esküvőre csináltathat újat, valami elegánsabbat.
2011. jún. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem érdemel meg egy új öltönyt? Elvégre élete egyik legfontosabb napja neki is. Ha Ő jobban érzi magát, jobb lesz neked is. Én az újra szavazok. Lehet a régit nem szereti valamiért.
2011. jún. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Persze! Én idén ballagok és szép öltönyöm van de amennyiért megcsináltatuk inkább ebben is alszok :D Szeritnem nyugodtan maradhat az az öltöny nézzetek hozzá valami szép elegáns inget és egy nyakkendőt.
2011. jún. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Se te, se ő nem köteles új ruhát venni magának. Ha jó az öltöny és nem ragaszkodik hozzá, hogy neki márpedig új kell, akkor nyugodtan esküdhet abban.
2011. jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%

hacsak nem vágyik másikra akkor tökéletes a mostani is


(kivéve ha szinben nem jó)

2011. jún. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen megfelel. Mi is csak azokat vesszük meg, amiből feltétlenül új kell. pl páromnak és nekem is van cipőnk így azt nem veszünk (legalább már be van törve), annyi bizsum meg ékszerem van, hogy arra se költünk...
2011. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!