Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hány héttel az esküvő előtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány héttel az esküvő előtt kell megvarratni a koszorúslányruhát? Ami rátok lett varrva, azt felvettétek máskor is?

Figyelt kérdés

Ha varratva lesz, akkor megtarthatom?

Ti mit csináltatok vele? Felvettétek máskor is?

Mennyibe szokott kerülni?


2011. júl. 29. 23:45
 1/2 anonim ***** válasza:
79%

Az mindegy, hogy hány héttel előbb. De szerintem úgy csináltassátok, hogy kész legyen az esküvőre és ha hízol, vagy ha fogysz még át lehessen alakítani.


Az, hogy mennyibe fog kerülni, az sok mindentől függ (anyag, stílus, mennyire bonyolult, órabér, ki csinálja), szerintem kérdezd meg előre.


Ha kifizetitek, meg lehet tartani. De akkor ne kölcsönözzétek!

2011. júl. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az ar nagyon valtozo, de ha varratod, akkor megtarthatod. Kolcsonozni szerintem erdemesebb, mert utana hova tudod felvenni? Nem tudom hany eves vagy, de meg novesben vagy, akkor foleg nem sok ertelme van megtartani. Nekem a koszoruslany ruham varrott volt, de nem tartottam meg. Hasznalja az, aki tudja a szalonban, minthogy en otthon taroljam egy eleten keresztul anelkul, hogy barki tudna hasznalni.


Hogy mikor keszuljon el? Szerintem par hettel az eskuvo elott, hogy biztos, hogy jo legyen. Legyen ido, de nem erdemes honapokkal elotte megcsinaltatni.

2011. júl. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!