Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Melyik koszorúslányruha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik koszorúslányruha a jobb? Melyiket választanátok ilyen testalkathoz?

Figyelt kérdés

[link]

Elég vékonyak a lábaim amúgyis, de magassarkúban méginkább az.


[link]

[link]

[link]


Nem tudom eldönteni, hogy milyen hosszúságú és szabású legyen. Varratva lesz, úgyhogy olyat szeretnék amit más alkalmakra is felvehetek + ami jól is áll.


2011. aug. 1. 14:57
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
54%

A sorstársad vagyok, ismét.

A hosszú ruha a legideálisabb, mert az ugyebár eltakarja a problémás részt, de véleményem szerint nem koszorúsruhának való az olyan.

Találtam egy fazont, ami szerintem jó, az én ruhám is ilyen és jól áll, mert a csípőmet hangsúlyozza ki és nem figyelnek az alsó combom vékonyságára.


[link] Elkészíttetheted picit hosszabba is, és akkor még jobban takar.


[link] Ugyanaz a fazon, csak hogy látsd mire gondolok, persze alkalmibb formában kellene elkészíttetni.


[link] Itt a harmadik... Csak az alsó részére koncentrálj, az a lényeg :)

2011. aug. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Köszi a képeket :)

Jól néz ki ez a fazon is, és ez tényleg jól áll, mert nyáron szoktam ilyesmiket hordani. Az egyetlen baj vele, hogy ez meg egy kicsit a fenekemet hangsúlyozza ki, ami nem éppen kicsi :D :/


De majd szerintem elmegyek valami alkalmi ruhás boltba, és felpróbálgatok többfélét, hogy lássam melyik lenne a legjobb.

2011. aug. 1. 21:28
 23/27 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem a 3. :) Kiemeli a vékony, hosszú lábaidat!
2011. aug. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim válasza:
54%
szerintem a 3. nagyon jól néz ki...a lábaiddal nincs semmi gond :)
2011. aug. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
harmadik:) de szerint szép a maxiruha is:)
2011. aug. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én az elsőre szavazok valami élénkebb, világosabb, esetleg romantikus aprómintás anyagból. Ezt tudnám leginkább később is hordani színházba, vacsira és a hossza is pont jó "lábvastagító".
2011. aug. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Szerintem az első és a harmadik..Ha szőkés barna,barna,vörös vagy világosabb a hajad akkor az első nagyon jól fog állni,ha sötétebb akkor a fehér,..
2011. aug. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!