Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek milyen a menyasszo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen a menyasszonyi ruhám? 28 hetes kismama vagyok és most szombaton fogunk össze házasodni.

Figyelt kérdés

[link]


Köszönöm a válaszokat!:-) 28N


2011. aug. 10. 07:47
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
27%
Még egyszer elmondom, nem baj. Csupán feltettél egy buta kérdést -mert ez bizony az, egyrészt mert nem mindegy, hogy tetszik e idegeneknek a ruhád, másrészt meg ha nem tetszik, kicseréled????- amihez megjegyeztem hogy ÉN terhesen nem vennék fel fehér ruhát.
2011. aug. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség...minden menyasszony fehérben van, mikor kb a 99százalékuk már nem szűz
2011. aug. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
21%
A nem szűz nem egyenlő a terhessel, könyörgöm
2011. aug. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szép a ruha!


Én 21 hetesen fehérbe és templomba esküdtem, mert a férjemnek ez volt a kívánsága!

Ja és ő vette a a szűzességem az eljegyzéskor! Mégsem dőlt ránk a templom;)

2011. aug. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
46%

tudom, hogy nem egyenlő

de a fehér ruha az ártatlanságot jelenti, vagy rosszul tudom?

2011. aug. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%

"A nem szűz nem egyenlő a terhessel, könyörgöm"


nem mindegy? attól még mert nem terhes...akkor meg álszent,ha már a vallást nézzük.Isten mindent kát és tud...

a várandósak meg felvállalják...

2011. aug. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
100%
Ártatlanságot jelent, de manapság ki az, aki szűzen megy férjhez? Tudom a terhességel nem ugyanaz, de ha az ártatlanság szempontjából nézzük, akkor nyugodtan vegyen fel fehéret.
2011. aug. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
100%

Az ártatlanságról: ha a fehér az ártatlanság színe, akkor nagyon sok házasodó nő nem vehetné fel.


Tetszik, különösen az a tüllszerű oldalpánt. Olyan elvont, tündéres lesz tőle a ruha. Kár, h ott a két másik pánt - aminek persze, érthető a szerepe. :)

2011. aug. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
81%

Ne OFFoljatok már, könyörgöm! Főleg az ne, aki a pokolba kívánná a terhes nőket, mert terhesen mennek férjhez... Elég legyen, ez ocsmány dolog! Húzzatok innen!!!


Kérdező: szép a ruha, bár először nekem is az jutott eszembe, hogy pocakkal ez nem lesz valami kényelmes... De ha nem villan ki, akkor jó! :)

2011. aug. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, off lesz, de ha a fehér szín az ártatlanság jele, akkor a szüzek sem vehetnék fel, és a terhesek sem. Tehát ilyen szempontból ugyanaz. És a papok is ebben a világban élnek, nagyon jól tudják, hogy 20000 emberből jó ha van 1, aki még szüzen áll oltár elé.


Egyébként is írta a kérdező, hogy polgári esküvő lesz, akkor meg mi a baj?

2011. aug. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!